Sayfa 351/368 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

Kimse yok sanırım hayırlısı...

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by BLACKHAWK Yazıyı Oku
    Fazla atıp tutmamak ve insanları yanlış yönlendirmemek lazım.

Böyle kötü dönemde temettü vermesi olumlu.

Bizim borsada olmaz diye bişey yok. İddialı konuşmamak lazım...
    Şu 80 i kıramaz 90 ı kıramazcılar nerede. Merak ediyorum.:)

3. Pandemi nedeniyle büyük darbe yiyen havacılık sektöründe durgunluk yaşanmasına rağmen Çelebi, şimdi de yeni bir kıtaya; Afrika’ya adım atıyor. Şirket, Orta Afrika’nın en önemli ülkelerinden Kenya’da önemli bir satın alma için kolları sıvadı. Kenya’nın ikinci cumhurbaşkanı olan Daniel Toroitich arap Moi’nin kurduğu Siginon Group ile görüşen Çelebi, anlaşma sağlanırsa, Afrikalı şirketin amiral gemisi olan Siginon Aviation’un ana hissedarı olacak. Kenya basınında da yer alan iddialara göre şirketin şu anda başında Kenya’nın önemli iki senatörü Raymond ve Gideon Moi kardeşler bulunuyor. Her iki kardeş, Siginon Aviation’un yüzde 51’lik hissesini Çelebi Havacılık Holding iştiraklerinden Çelebi Hava Servisi firmasına satmak istiyor. Çelebi’nin Moi Ailesi’ne yüzde 51’lik hisse için 92 milyon dolar yani 705 milyon TL ödeyeceği ifade ediliyor.

BILANCODAN BIRKAC KALEM
    Ödenmiş Sermaye : 24.300.000

2020/9 Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları : 192.120.125
    2020/9 Net Dönem Karı veya Zararı : -204.173.528(BU ZARAR 2020/12 BILANCO DONEMINDE GECMIS YIL KARINI DAHA DA ERITECEGE BENZIYOR)

ŞİRKET TOPLAM ÖZKAYNAKLAR : 454.532.016

DOLAYISIYLA O PARAYI VERECEK YER BULURSA BILANCOSUNDA ALSIN KENYA SIRKETINI
    .İLLE DE ALICAM DERSE KI AKIL ALMASI GEREKTIGINI SOYLUYOR CUNKU PANDEMIDEN DAHA UCUZ BIR DONEM GOREMEZLER HAVACILIK SEKTORUNDE..O ZAMAN SU AŞAĞIDAKI ORTAKLARDAN PARA TOPLAMASI LAZIM...HALKA AÇIK BORSAYA KOTE SIRKETLERDE ORTAKLARDAN NASIL PARA TOPLANIYOR BİLEN VAR MI ??

Ortağın Adı-Soyadı/Ticaret Unvanı Sermayedeki Payı(TL) Sermayedeki Payı(%) Oy Hakkı Oranı(%)
    ÇELEBİ HAVACILIK HOLDİNG A.Ş. 21.848.528 89,91 89,91
    DİĞER(HALKA AÇIK) 2.451.472 10,09 10,09

DAHA ONCE KENTTE DE BUNA BENZER BIR YORUM YAPMISTIM 190 TL CIVARINDAYKEN KENT... TOPIC ORADA GIRIP GOREN BAKABILIR...TAŞLADILAR BENI SALDIRA SALDIRA....

BEN BURADA DA YAPAYIM BIR YORUM TAŞLAYAN TAŞLASIN..
    (KENYA HAVACILIK SIRKETINI SATIN ALMA ISTEKLERI UZERINE YAPILAN YORUMDUR)

Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye
    24.300.000

Kayıtlı Sermaye Tavanı
    100.000.000

bakın ben dıyeyım cok seye gebedır bu hısse.....İnandığı yatırımına sahıp cıkmalı herkes...

19.12.2020 Cuma

4. Kenya olayı olmadığını KAP'a bildirilmişti

Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Kenya olayı olmadığını KAP'a bildirilmişti
    Diğer*taraftan, Şirketimiz ana ortağı Çelebi Havacılık Holding A.Ş. ("Havacılık*Holding") tarafından Şirketimize verilen bilgiye göre, iş geliştirme*faaliyetleri kapsamında Afrika'da yatırım fırsatları araştırılmakta olup, hali*hazırda söz konusu haberlerde belirtilen yatırım fırsatı ile ilgili**Havacılık Holding tarafından alınmış bir karar bulunmamaktadır.

Bu yazıya göre gerçeklik payı var, resmiyet kazanmadığı için alınmış bir karar bulunmamaktadır diyor. YTD

6. düşe kalka olur mu, olabili.. virüs haberleri güzelleşirse..

7. İngiltere'deki virüs etkilermi acaba

8.  Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Diğer*taraftan, Şirketimiz ana ortağı Çelebi Havacılık Holding A.Ş. ("Havacılık*Holding") tarafından Şirketimize verilen bilgiye göre, iş geliştirme*faaliyetleri kapsamında Afrika'da yatırım fırsatları araştırılmakta olup, hali*hazırda söz konusu haberlerde belirtilen yatırım fırsatı ile ilgili**Havacılık Holding tarafından alınmış bir karar bulunmamaktadır.

Bu yazıya göre gerçeklik payı var, resmiyet kazanmadığı için alınmış bir karar bulunmamaktadır diyor. YTD

afrıkada yatırım fırsatları arastırılmakta olup yatrım fırsatı ıle ılgılı alınan karar yoktur...

zaten yatırım yapmak ıcın afrıkada arastırıyorum dıyor bu bir
    ıkıncısı de sozkonusu haber yalan degıl sadece alınmıs karar yok dıyor bu da ıkı ....

YANI BUNLAR O KADAR DUSUK SERMAYEYLE HALA YATIRIM ICIN ARASTIRIYORUM DIYOR...E NEYLE ALACAK YATIRIM KARARINI 20 MILYONLUK KUCUCUK SERMAYEYLE MI? GECMIS DONEM KARLARI DA ERIMIS 2019 ZARARINDAN..

BEN BEKLERIM KENTTEKI GIBI EN AZ 6 AY BEKLERIM...BURADAN KOKU CIKIYOR.....COK CIDDI KOKU VAR.....

DINAMIT KOKUSU...PATLARSA KIMSE TUTAMAZ PATLAMAYA YAKINDA KIMSE TUTAMAZ..

Sayfa 351/368 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •