Sayfa 352/368 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Kenya olayı olmadığını KAP'a bildirilmişti
    SEN OYLE ANLADIYSAN BORSA ILE UZAKTAN YAKINDAN BAĞ KURMAMALISIN.

- Afrika'da yatırım fırsatları araştırılmakta olup,( hala yatırım yapıcam dıyor)
    - söz konusu haberlerde belirtilen yatırım fırsatı ile ilgili**Havacılık Holding tarafından alınmış bir karar bulunmamaktadır.(yalan demıyor haber tamam ama su an ıtıbarıyla aldıgımız karar yok dıyor.sabah yonetım kurulunu toplar o kararı alır.ya da 2 hafta sonra....karar yok dıyor yalan demıyor.)

2. Uçuşlar yasakladı 4 ülkeye
    Yine mutasyon uğramış kordona muhabbeti çıktı hadi geçmiş olsun

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by arifmu Yazıyı Oku
    uçuşlar yasakladı 4 ülkeye
    yine mutasyon uğramış kordona muhabbeti çıktı hadi geçmiş olsun

redmi note 9s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dunden berı yazıyorum....
    Bunun hıkayesı baska ucus yasagı buna yarar.kımse anlamak ıstemıyor.

Ne halınız varsa gorun....

Aynı kente kı gıbı....herkes ne yazsam tersını yazmak ıcın sıraya gırmıs....
    Ozelden kufur etmeyın barı ayıp oluyor..bı sız kazanmayın ayıp...garıp gureba da faydalansın

bunun hıkayesı baska dıyorum ucus yasagıyla ılgısı yok....ucus yasagı oldugu gun tabandan % 8 yapar mı olacak ısmı....

4. BİR DAHA ANLATAYIM .....BASKA BIR DURUM DAHA VAR....

17.11.2020 saat 19:02'de yaptığımız açıklama ''Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama'' şablonu kullanılarak yeniden yayınlanmaktadır.

Bazı basın yayın organlarında ve internetteki bazı haber sitelerinde; Şirketimiz'in Afrika'da bir havacılık şirketinin sermayesini oluşturan hisselerin %51'ini satın alacağına dair haberlere yer verilmiştir. Şirketimizin söz konusu haberlerde konu edilen çerçevede herhangi bir hisse satın alma girişimi bulunmamaktadır. Diğer taraftan, Şirketimiz ana ortağı Çelebi Havacılık Holding A.Ş. ("Havacılık Holding") tarafından Şirketimize verilen bilgiye göre, iş geliştirme faaliyetleri kapsamında Afrika'da yatırım fırsatları araştırılmakta olup, hali hazırda söz konusu haberlerde belirtilen yatırım fırsatı ile ilgili Havacılık Holding tarafından alınmış bir karar bulunmamaktadır.

Söz konusu haberde belirtilen yatırım girişimine Şirketimizin herhangi bir şekilde dahlinin olması durumunda tabi olunan Sermaye Piyasası mevzuatı kapsamında gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılacaktır.

İş bu özel durum açıklaması, Şirketimizin tabi olduğu Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 9. Maddesi uyarınca gerçekleştirilmektedir.

ŞİRKETİMİZİN AFRIKADA HAVACILIK FAALIYETINDE BULUNAN BIR SIRKETI SATIN ALMA GIRISIMLERI BULUNMAMAKTADIR.(ÇELEBİ YER HİZMETLERI) BU DOGRU CUNKU CELEBI YER HIZMETLERI OYLE BIR GORUSMEDE BULUNMUYOR..

AMA HOLDINGIMIZ CELEBI HOLDING GORUSUYOR SU ANA KADAR KARARI ALMADI ALABİLİR DIYOR.

BEN DEGIL HOLDINGIM GORUSUYOR DIYOR.

5.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Kardeşim ben spk karar aldı demiyorum. Eğer belli bir günde genel kurul tarihi yoksa neden son günü temettü ertelendi diye kap'a haber gönderiliyor. Hisse 68 tl den 81 tl ye geldi sonra 72 tl ye kadar düştü. Temettü verecek diye alan çok oldu. Temettü verilmeyecekse en az 1 hafta önceden Kap'a haber gönderilsin son dakika olmasın ben bundan dolayı SPK bu konuda bir yaptırım yaptırabilir temettü erteleyecekse son güne bırakılmasın, son dakika golü olmasın diyorum.
    72 tl ye kadar düşen hisse 140 üzerine çıktı Umarım neşeniz yerindedir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Bu hissede zaten bir haber olmazsa buralara gelmezdi mutlaka bilmediğimiz birşeyi olacak bu sermaye artırımı daolur başka şirket alimida olur.afrika işine gelince isim bile veriliyordu bu kadar asparagas haber olacağını sanmıyorum ama borsa bu ne olacağı belli olmaz herkes kendi kararını vermeli etkilenmeden

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    düşe kalka olur mu, olabili.. virüs haberleri güzelleşirse..

zirve de geçildi..

Sayfa 352/368 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •