Sayfa 361/368 İlkİlk ... 261311351359360361362363 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

https://www.ubuy.com.tr/productimg/?...UwMF8uanBn.jpg
    run silent , run deep
    (hissenin forumunun sessiz olması nedeniyle şaka amaçlı paylaştım kesinlikle ytd )
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

2. Yarın temettü günü.
    Yürü artik.

3. Bilanco tarihi belli mi

4. Bir miktar aldım bakalım, ilk gözağrılarım dan ve çok iyi yönetilen bir şirket. Bilançoyu dört gözle bekliyorum, beklentim gayet yüksek. Hayırlısı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Bir miktar aldım bakalım, ilk gözağrılarım dan ve çok iyi yönetilen bir şirket. Bilançoyu dört gözle bekliyorum, beklentim gayet yüksek. Hayırlısı olsun.
    Hayırlı olsun .. Bilanço beklentisi herkeste yüksek ,yani iyi bilanço - şu an için - onu fişeklemeye yetmez sanıyorum.Gözümüz kulağımız ihalede .Kazanılması halinde 300 'ler başlar ..

6.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun .. Bilanço beklentisi herkeste yüksek ,yani iyi bilanço - şu an için - onu fişeklemeye yetmez sanıyorum.Gözümüz kulağımız ihalede .Kazanılması halinde 300 'ler başlar ..
    Bu da aslında yanlış bir düşünce.. Ciroya %5-7 katkısı olacak kargo tarafında tonaj miktarı sağlayacak bir havalimanı..
    Asıl beklentimiz 2021 de %40 kapasite ile çalıştığımız dış hatlar, Macaristan ve hinsitandaki yer hizmetlerinin bu sene 2. Ve 3.çeyrekte çok büyük bir ivme yakalaması..
    Tanzanya hızlı büyüyen bir pazar ama şirketin anladığım kadarıyla bu sene ciddi beklentisi yok..
    Ben açıkcası son çeyrek düzelen marjların akıbetini de çok merak ediyorum..
    İlk çeyrek bile 490 milyon yer hizmeti 433 milyon civarı kargo geliri en kötü ihtimalle hesaplamıştım..
    Yılı 6 milyar ciro %20 kar marjı ile bile kapatsak 1.2 milyar net karla bu şirket bu fiyatlarda kalmamalı..
    OMAHALI

7. Ana Ortaklık Payları
    128.722.083 2022/1
    -53.276.034 2021/1

Hayırlı olsun.

Sayfa 361/368 İlkİlk ... 261311351359360361362363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz