Sayfa 336/368 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. kimse yazmıyor ilginç, yarın 6 aylık bilanço için son gün...odan sonra beklentiler satın alınmaya başlar bakalım ne kadar kötü gelecek...

2. Bu çelebi ne yapmak istemektedir neden gitmez amacı nedir...

3.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Bu çelebi ne yapmak istemektedir neden gitmez amacı nedir...
    Yabancı bir fon daha yeni elindekileri bitirdi. Bir tepki verebilirdi ama henüz ciddi bir alıcı yatırımcı gelmedi...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Hergün düşüyor THY gibi teknik nerde duracak diyor bilen biri yazabilir mi acaba...fonun biri yeni çıktı demişsiniz ama hala düşüyor endeks bu kadar iyiyken böyleyse birde düzeltme geldiğinde ne olacak bakalım...

5. Şimdi baktım son 3 aylık takasa Deutsche citi ve emeklilik fonları 681 bin lot çıkış yapmışlar...keşke şirket geri alım yapsa ama yapmıyor belki 50 TL nin altına gelince ucuzdan toplamaya başlar...sıkıntı büyük...

6. artık yalnız başınasınız Çelebi Havacılık Holding'ten medet ummayın, kesinlikle geri alım yapmayacak, Ben 2015 yılında alıp darbeye yakalanıp 2018 sonunda de 60.000 lardan çıkmıştım, Şu an dolar bazında 2016 yılının epey altında üstelik endeks 115-120 arası olmuş , ucuz ama gene de cesaret edemem almaya, işiniz zor arkadaşlar. keşke 100.000 lerden geçen sene patron geri alım yaparken onlara satsaydınız ...

7.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Şimdi baktım son 3 aylık takasa Deutsche citi ve emeklilik fonları 681 bin lot çıkış yapmışlar...keşke şirket geri alım yapsa ama yapmıyor belki 50 TL nin altına gelince ucuzdan toplamaya başlar...sıkıntı büyük...
     Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Hergün düşüyor THY gibi teknik nerde duracak diyor bilen biri yazabilir mi acaba...fonun biri yeni çıktı demişsiniz ama hala düşüyor endeks bu kadar iyiyken böyleyse birde düzeltme geldiğinde ne olacak bakalım...
    Teknikten öte duracağı nokta satıcılardan daha çok alıcı geldiği durumda olacaktır. Firmanın faaliyet gösterdiği sektörün durumu çerçevesinde şu an bir düzelme oluyor. Farklı bir düzeltme ne olabilir bilemedim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. bi duramadı gitti 45 gün sonra temettü verecek ama...sanırım 60-65 arası bir yerde 2. dibini yapacak 3.ceyrek bilancoyu fiyatlamaya başlayacak...

Sayfa 336/368 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •