Sayfa 263/368 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. iyiki cuma günü kızıp 104.00 'den sattım şu an 99,70 tekrar 97.00 lere sert şekilde düşüyor ben 3 ay sabredebildim buna

2. indistan'ın en büyük düşük maliyetli havayolu şirketi olan IndiGo, sivil havacılık tarihinin en büyük uçak siparişlerinden birini verdi.

Avrupalı uçak üreticisi ile anlaştığını duyuran IndiGo, A320neo, A321neo ve A321XLR'ı içeren toplam 300 uçaklık sipariş verdi. Bir havayolu şirketi tarafından tek seferde verilen en büyük siparişlerden biri olduğu açıklanan anlaşma ile IndiGo'nun Airbus'tan temin ettiği uçak sayısının 730'a yükseleceği belirtildi.

Anlaşma hakkında konuşan IndiGo CEO'su Ronojoy Dutta, "Hindistan'ın güçlü büyümesine devam etmesi bekleniyor. Dünyanın en iyi hava ulaşım sistemini kurmaya, daha fazla müşteriye hizmet vermeye, düşük ücretler ile onlara karşı nazik, sorunsuz bir deneyim sağlama sözümüzü tutmak için çalışıyoruz" dedi.

Daha küçük kent ve kasabaları birbirine bağlayacak 1.000 yeni güzergahın başlatılmasını içeren önerinin 2025'te ihtiyaç duyulan altyapının gözden geçirilmesi için geçen hafta yapılan toplantıda görüşüldüğü belirtildi.
    Hindistan hükümeti önümüzdeki 5 yıl içinde havaalanları inşa etmek için 1 trilyon rupi yatırım taahüdünde bulunmuştu.

acaba bunlar içinmi baskılanıyor hisse

3. Önemli paylaşım teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    indistan'ın en büyük düşük maliyetli havayolu şirketi olan IndiGo, sivil havacılık tarihinin en büyük uçak siparişlerinden birini verdi.

Avrupalı uçak üreticisi ile anlaştığını duyuran IndiGo, A320neo, A321neo ve A321XLR'ı içeren toplam 300 uçaklık sipariş verdi. Bir havayolu şirketi tarafından tek seferde verilen en büyük siparişlerden biri olduğu açıklanan anlaşma ile IndiGo'nun Airbus'tan temin ettiği uçak sayısının 730'a yükseleceği belirtildi.

Anlaşma hakkında konuşan IndiGo CEO'su Ronojoy Dutta, "Hindistan'ın güçlü büyümesine devam etmesi bekleniyor. Dünyanın en iyi hava ulaşım sistemini kurmaya, daha fazla müşteriye hizmet vermeye, düşük ücretler ile onlara karşı nazik, sorunsuz bir deneyim sağlama sözümüzü tutmak için çalışıyoruz" dedi.

Daha küçük kent ve kasabaları birbirine bağlayacak 1.000 yeni güzergahın başlatılmasını içeren önerinin 2025'te ihtiyaç duyulan altyapının gözden geçirilmesi için geçen hafta yapılan toplantıda görüşüldüğü belirtildi.
    Hindistan hükümeti önümüzdeki 5 yıl içinde havaalanları inşa etmek için 1 trilyon rupi yatırım taahüdünde bulunmuştu.

acaba bunlar içinmi baskılanıyor hisse
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. 100.00 üstü güçlü bir işlem olmadığı sürece 110.000 a da çıksa tekrar çelebilerin geri alım olarak 97.000 noktasına gelmeye mahkum hisseniz , güzel bir haber düzgün bir bilanço açıklamaz ise bu böyle aylarca sürer ne yazık ki, bu gün yarın tekrar 97 ve altını test eder,, YTD .. ben karımı reale edip çelebi satıp pegasus alarak en doğrusunu yaptım aylar önce

5. O zaman neden çelebinin sayfasına yazıyosun git pegasus sayfasına yaz ne bitmez pegasus reklamıymış arkadaş.

Arkadaş sözde kendini kurtarmış ve herkesi kurtarmaya çalışıyor. Yerseniz
     Alıntı Originally Posted by husman Yazıyı Oku
    100.00 üstü güçlü bir işlem olmadığı sürece 110.000 a da çıksa tekrar çelebilerin geri alım olarak 97.000 noktasına gelmeye mahkum hisseniz , güzel bir haber düzgün bir bilanço açıklamaz ise bu böyle aylarca sürer ne yazık ki, bu gün yarın tekrar 97 ve altını test eder,, YTD .. ben karımı reale edip çelebi satıp pegasus alarak en doğrusunu yaptım aylar önce
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Kazandıysanız kazandınız bize ne?

7. uzun vade kağıdı patron ne kadar alacak sorun orda nerdeyse yüzde 10 kaldı piyasada bugün 97.5 lere çekti merak ediyorum alan patronmu yarın kap a haberi düşer bu arada ist havalimanın köprüsünü işletiyor düşünsenize elektrik su klimayı çelebiden almak zorundalar thy bile olsa nisandan itibaren ful çalışıyor ve eylül sonu 219.403 uçak ist havalimanını kullanmış o nedenle kaplumbağa misali merak etme pegasusuda gelir geçer zaten yeterince milleti küstürdü artık cesaret edip alanda yok

8. Patron bu yılın başında ünlü menkulden alım yapıyordu. Daha sonra iş yatırıma geçti ordan devam etti bugün alan phillip capital büyük ihtimal patron değil

Sayfa 263/368 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •