Sayfa 337/368 İlkİlk ... 237287327335336337338339347 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. Düşersen biriktiririz. Virüs ve buna bağlı havayolu durgunluğuna bağlıyorum.
    En fazla iki yıl içerisinde yeniden normale döneriz inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Düşersen biriktiririz. Virüs ve buna bağlı havayolu durgunluğuna bağlıyorum.
    En fazla iki yıl içerisinde yeniden normale döneriz inşallah.
    Sn. kaiserx,

Mesaj alınmıştır. Düştükçe alırsanız şirketin yönetim kurulu üyeliğine kadar bu süreç ilerler
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. valla bende alıyorum düştükce ama şirketinde en azından geri alım açıklaması lazım tav gibi ama nerde...2.dalga gelmez ise temmuz sonuna kadar dip oluşumunu tamamlar...

4.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    valla bende alıyorum düştükce ama şirketinde en azından geri alım açıklaması lazım tav gibi ama nerde...2.dalga gelmez ise temmuz sonuna kadar dip oluşumunu tamamlar...
    Sn. konkasor34,

Bugün biraz fazla aldınız galiba %4 primli
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Alımlarımın bu kadar etki uyandıracağını ben de bilemezdim özür diliyorum sizlerden :D
    Yatırım tavsiyesi olamaz bu yazdıklarım

6. perşembe günü 79 hareketini yapınca sattım maliyetimi kurtarıp kara da geçtim şükürler olsun...sonra satış dalgası gelince 75,30 dan eski maliyetimden daha düşük fiyata aldım ama çok almadım ...izlemedeyim sonuçta iyi hisse oldugunu düşünüyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    perşembe günü 79 hareketini yapınca sattım maliyetimi kurtarıp kara da geçtim şükürler olsun...sonra satış dalgası gelince 75,30 dan eski maliyetimden daha düşük fiyata aldım ama çok almadım ...izlemedeyim sonuçta iyi hisse oldugunu düşünüyorum...
    Yaniiii
    Buradan nasıl bir çıkarım yapsak acaba
    Lütfen alım satım vs paylaşmak yerine hisse hakkında yorum ve bilginizi paylaşın
    Mesela hisseyi teknik olarak yorumlayabilirsiniz veya temel analiz yapabilirsiniz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. evliya clebi ayasofyadan etkilenmedimi ?
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 337/368 İlkİlk ... 237287327335336337338339347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •