Sayfa 313/368 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. Bugünkü işlemler çok ilginç spk dan umarım ceza gelmez çok volatilite li kagitti bugün zaten çiti ve deuche çok mal çıktılar bugünde yükselerek belki çıktılar

2.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Bugünkü işlemler çok ilginç spk dan umarım ceza gelmez çok volatilite li kagitti bugün zaten çiti ve deuche çok mal çıktılar bugünde yükselerek belki çıktılar
    Neyin cezasi alt tarafi %7 yükseldi onun da yarisindan çoğunu geri verdi, ceza gelmesi icin 3-5 gun %10 yada tavan gitmesi yada çok oynak olmasi lazim bu tür hareketler normal bil bence , celebi ayni çelebi sabah yükselt akşam ver yada 1-2 ay beklet 120.00 ye çıkar sonra oradan sat tekrar 100.00 ..yanliz endeksin bayagi altinda kalan primsiz 3-5 şirket kaldı biride çelebi,,,,3-4 kat yapmış şirketlerden çıkan para çelebi gibi yükselmemiş , yerinde saymış hisselere girmesi yakındır 30-40 milyon işlem hacmi olursa citi de deuche de saglam bir tokat yer yakinda keşfederler çelebi gibi şirketleri ...

3. Çok volatil di birde 108 anında 106 spk işi belli olmuyor citi ve deuch 1 aylık dilimde 150 bin lot dan fazla çıkış oldu eğer devam ederse düşüşe devam keserse çıkış olur ayrıca philip kapital de 30 bin lot çıktı bu adamlar neden çıkıyor

4. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nın kapasitesini gerekçe göstererek ilave yeni uçuşlar için izin vermeyeceğini açıkladı.....
    PEGASUSA YASAK GELDİ SİVİL HAVACILIK KURUMU İSTANBUL HAVALİMANINI GÖZDE YAPACAK, ROLLER DEĞİŞİYOR THYAO VE ÇELEBİ İÇİN OLUMLU ..uçaklar istanbul havalimanına yönelecek..

5. olumlu haber THYAO na yaradı %2.5 artı ,oysa Çelebiye de yaraması gerekirdi %1.5 artı endekste eksi Çelebi rezilliğe bak.

Oyun içinde ayrı bir oyun var bekleyip göreceğiz
    Böyle bir günde ekside olması ilginç

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şirket yatırımcı ilişkilerinden deniz bal ile görüştüm. Yaklaşık 1 saat önce. Kısaca ; Hindistan'da 7 noktada yer hizmeti verdiklerini bunlardan 1 tanesinin yeni olduğunu henüz faliyet geçmediğini 20 -30gun icerisinde onundafaliyet olacağını kaydetti. Bu liman tannur da imiş. Faliyet geçmemiş. Diğer 6 limanda faliyet devam ediyor dedi. Karaçi deki limanda 2018 de toplam 6421 yolcu taşıdıklarını aynı limanda 9 ayda toplam 11479 yolcu taşıması yaptıklarını belirtti.kocin yada Kocih hava limanı yeni faliyette imiş 2018 de alınmış faliyet 2018 de 839 uçağa hizmet verdik 2019 un 9 ayında toplam 816 uçağa hizmet verdik dedi. Hindistan 10 yıl süre uzatim anlaşması aslında bitti dedi.sadece imzalanacak diye ekledi.tüm operasyonunu tüm musterilerimizle birlikte istanbul hava limanından yapıyoruz dedi.12 aylık son blanco gönderme tarihlerinin 10 mart olduğunu söyledi. Ayrıca şirketin net dönem kârının en az%50sinin nakit temettü olarak dagitmaz inin yasal olduğunu bizim şirket ise son 6 yıldır tamamını dağıttı dedi.

Tek olumsuzlugun; bizim şirket blancosunun %65 ni teşkil eden kısım tem-agus-eylul-ekim calismalarimizdan gelir bunuda 9 aylık blancoya yansıttı dedi bir tek ekim kalmış yansıtmadi lari. Ayrıca kar yağışının olmasıydı kasim-aralik-ocak-Şubat dönemlerinde azdan olsa karımızı azaltıyor dedi.

8.  Alıntı Originally Posted by e.c.a Yazıyı Oku
    Şirket yatırımcı ilişkilerinden deniz bal ile görüştüm. Yaklaşık 1 saat önce. Kısaca ; Hindistan'da 7 noktada yer hizmeti verdiklerini bunlardan 1 tanesinin yeni olduğunu henüz faliyet geçmediğini 20 -30gun icerisinde onundafaliyet olacağını kaydetti. Bu liman tannur da imiş. Faliyet geçmemiş. Diğer 6 limanda faliyet devam ediyor dedi. Karaçi deki limanda 2018 de toplam 6421 yolcu taşıdıklarını aynı limanda 9 ayda toplam 11479 yolcu taşıması yaptıklarını belirtti.kocin yada Kocih hava limanı yeni faliyette imiş 2018 de alınmış faliyet 2018 de 839 uçağa hizmet verdik 2019 un 9 ayında toplam 816 uçağa hizmet verdik dedi. Hindistan 10 yıl süre uzatim anlaşması aslında bitti dedi.sadece imzalanacak diye ekledi.tüm operasyonunu tüm musterilerimizle birlikte istanbul hava limanından yapıyoruz dedi.12 aylık son blanco gönderme tarihlerinin 10 mart olduğunu söyledi. Ayrıca şirketin net dönem kârının en az%50sinin nakit temettü olarak dagitmaz inin yasal olduğunu bizim şirket ise son 6 yıldır tamamını dağıttı dedi.

Tek olumsuzlugun; bizim şirket blancosunun %65 ni teşkil eden kısım tem-agus-eylul-ekim calismalarimizdan gelir bunuda 9 aylık blancoya yansıttı dedi bir tek ekim kalmış yansıtmadi lari. Ayrıca kar yağışının olmasıydı kasim-aralik-ocak-Şubat dönemlerinde azdan olsa karımızı azaltıyor dedi.
    bende konuştum ama hisse fiyatı hakkında hiç bir bilgileri yokmuş, yada 7 aydır neden yerlerde olduğunu bilmiyorlarmış, yorum yapamıyorlarmış.
    SANKİ PEGASUSA YER HİZMETİ VERİYORUZ DA HİSSE DÜŞÜYOR KARDEŞİM BİZİM SABİHA GÖKÇENLE HİÇ BİR ALAKAMIZ YOK KISITLAMA SABİHA GÖKÇENE GELİYOR İSTANBUL HAVALİMANI BUNDAN OLUMLU EKLENECEK BİZ İSTANBUL HAVALİMANINDAYIZ THYAO DA YER HİZMETİ VERİYORUZ ORADA, THYAO OLUMLU HABERİ HİSSESİNE YANSITTI %3 POZİTİF ÇELEBİ TÜM ÖNGÖRÜLERİN AKSİNE NEGATİF, AYRICA İSTANBUL HAVALİMANINA GRAM KAR DÜŞMEDİ DAHA.. bu günün izahı yok ben bulamadım..

Sayfa 313/368 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •