Sayfa 180/368 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. Blancoyu satıyor bence iyi gelmeyecek gibi yabancılar satıyor her marjdan

2. sabah sabah gözümüzü açtık gene %-3 ekside borsa paralel ,,aklıma tek gelen ÇELEBİOĞULLARI bilançoda BİR ŞEYLER ÇEVİRECEK DÜŞÜNCESİ neticesinde birileri artık kendi içlerinden mi bu satanlar bilmiyoruz ....bu işin boku çıktı artık..

3. gercekten de iyi haberlere ve kar eden bir şirket olmasina rağmen buralarda sürünmesini akıl almıyor...

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bişi var ama bence blancoyla ilgili negatiflik var.citi falan sürekli mal cikiyor 36 lardeyken deutch elinde yüzde 47 lerdeydi şimdi 42 lerde.

5.  Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    gercekten de iyi haberlere ve kar eden bir şirket olmasina rağmen buralarda sürünmesini akıl almıyor...

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sürünse razıyız endeks paralel iken %3.5 'a yakın düşmesi ne demek dün de %3 'e yakın düşüyor

ÇELEBİOĞULLARI BUNLARI GÖRMÜYOR MU YOKSA KEYFİ ALEMDELER Mİ? biz küçük yatırımcıyız sahibi onlar sahip çıkmaları gerekmez mi?

Birisi hisseden çıkmaya niyetli.her fiyattan satılıyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Bu nasıl bir satış iştahıdır arkadaş yangınmı çıktı merkezde.

8. Ama ne numara gazetede haber yap peşine sat ...herhalde. Sadece Türkiye'de olur....adamlar 5 sene önce 36 dan almış dolar bazında hala aynı fiyat...her marka veriyor sabah sattım az önce aldım buda iyi düşen fiyatlarda..umarım arkasında kötü haber yoktur..20 lerden 12 lere düştüğünde çelebi alım yapmıştı belki 20 dan alir

Sayfa 180/368 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •