Sayfa 82/95 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 753 madde; 649 - 656 arası.

Konu: (kod rakamlar)==>izmir'in dağlarında çiçekler açar..

1. Sayın STAH ve Sayın RANGER
    Bu bahsettiğiniz konularda şahsi fikrim
    Bir milletin bünyesine aldığı ÖLÜMCÜL YARA'lardır
    Ellerinize sağlık
    "BİZ YERİMİZDE DURUYORUZ PİYASALARDA YERİNDE DURSUN EFENDİM" E.ÖZİNCE

2.  Alıntı Originally Posted by hasan uludağlı Yazıyı Oku
    Sayın STAH ve Sayın RANGER
    Bu bahsettiğiniz konularda şahsi fikrim
    Bir milletin bünyesine aldığı ÖLÜMCÜL YARA'lardır
    Ellerinize sağlık
    ÖLÜMCÜL YARA...tanımlama gerçekten çok yerinde olmuş..ne yazık ki öle sv.hasan uludağlı..

3.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku
    sv.Ranger,

çok önemli bir konuya değinmiş..toplum çok hızlı bir bozulma sürecinde ne yazık ki...ve korkarım bundan 10 sene sonra her alanda ilkel toplumlardan biri olma yolunda ilerliyoruz..son yazdığım cümle''LAF OLSUN TORBA DOLSUN''kabilinden bir söz değildir..

işte gençliği hali...

rezilliğin boyutunu ve korkunçluğunu görüyor musun...?

BU GİDİŞLE ne yazık ki ülkemiz gençleri, gelişmiş düzeydeki ülke gençlerinin tuvaletlerini temizlemek zorunda kalacaklar...

neden mi...?

işte bu sebepten;

iki tabloda yer alan rakamlardan da anlaşılacağı gibi, her geçen gün hızla CEHALET çukurunUN dibine gidiyoruz sv.Ranger..
    sn stah borsa arsa vs al sat insaat tan en cok gelir elde ediliyor, etrafta okumamis ama muazzam gelire sahip insan kayniyor. eslerinin altinda bile bmw ler var..ilk 5 universitede okuyup issiz olan insanlar var benim gibi...bu ulkede kimse okumanin artmasini beklemesin..2 ile 2 yi lise caginda toplamayi beceremeyen adamlar simdi bana iyi ki okumamisim okumak salaklik dedigini bilirim..bunu da benim issiz kendisinin para kazanmasi ile iliskilendiriyor buyuk ihtimal..okumak sadece para kazanmak degildir elbet ama bizim ne zaman gelirimiz daha cok bilgi ve teknoloji uretmekle artar o zaman tum gencler idealist olur ve okumaya yonelir

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. Canli Derinlik için
    https://www.youtube.com/channel/UC2B...QW3uriLSQ/live
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

4. Herşeyi makam ve para olarak değerlendirenlere gelsin

Cezaevi denetimine Adalet Bakanlığı'ndan bir müfettiş gelir. Bir kaç gün denetim yaptıktan sonra müdüre: "- Nazım da buradaymış, çağır da görelim nasıl biridir?" der. Nazım'i odaya getirirler. Müdür koltuğuna iyice kurulan müfettiş Nazım'ı tepeden tırnağa süzer ve: "-Demek Nazım Hikmet sensin", der. Nazım'a oturması için yer göstermez. Kısa bir konuşma sonrası, “gidebilirsiniz” der. Nazım tam kapıdan çıkarken durur ve müfettişe: "-Ömer Hayyam adını duydunuz mu?" diye sorar. Müfettiş hemen atılır: "-Kim bilmez ki Hayyam'ı" Nazım: "-Hayyam zamanında İran hükümdarı kimdi?" diye sorar. Müfettiş şaşırır. Nazım konuşmasını sürdürür, "Görüyorsunuz, sanatçıyı anımsadınız ama hükümdarı anımsamadınız. Yıllar sonra beni dünya anımsayacak, ama dönemin Adalet Bakanını ve sizi kimse anımsamayacak" der ve çıkar. Müfettiş yaptığı yanlışı anlar, Nazım'ı geri çağırır ama Nazım koğuşunun yolunu tutmuştur, asla geri dönmez. Sahi, o dönemin Adalet Bakanı kimdi?

5. http://www.idefix.com/Kitap/Kapitali...=0000000435017

linki herhangi bir siyasi ve ideolojik düşünce ile yazmadım. Muhakkak içinizde okumuş olan vardır. Şahsi düşüncem okunmasında veya gözden geçirilmesinde faydalı olacağı düşüncesindeyim. Hepinize iyi akşamlar. Saygı ve sevgilerimle
    "BİZ YERİMİZDE DURUYORUZ PİYASALARDA YERİNDE DURSUN EFENDİM" E.ÖZİNCE

6. Tavsiyeniz için teşekkürler sn.Hasan Uludağlı...

7. 250 sanatçı referandum için "Hayır" dedi

http://www.mynet.com/haber/politika/...dedi-2973689-1

Sayfa 82/95 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •