Sayfa 28/48 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 217 - 224 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. Hesabinda 10 yil islem yapilmayinca fona devrediliyormus.sureyi asmamis olabilirsiniz.Dikkatli olmanizda fayda var.benim baska hisselerim oldugu icin islem yapiyorum ve zaman aşimi olmuyor.

2. abiler uzanların herşeyine 2003 de el konulduğuna göre ve 17 sene geçtiğine göre hepinize amcalarım diye hitap etmek istiyorum. geçenlerde youtube de yeni dünya düzeni 5g teknolojisi çip olayları filan izliyordum. bir amca yayına katılmış, bir sözü dikkatimi çekti. dünyanın sahipleri cem uzana ta o zamanlar bu 5g v.s projelerden bahsetmişler o da kabul etmemiş. o yüzden ipini çekmişler. yani başka sebebi filan yokmuş. fakat uzanların paylarıyla beraber sizlerin hisselerine el konulması dinimizde kafirlere uygulanması gereken bir işlemdir. bakıyorum hepiniz Allah kitap oruç mübarek ramazan filan diyorsunuz. kafirlikle bir alakanız yok. bilakis sabreden , sabrı da tavsiye eden dindar insanlarsınız,yazdıklarınızdan öyle hissediyorum. bu haksızlık size her ne sebeple yapıldıysa
    bile, geçen 17 senede üzülen sizlere , yaralı parmağa iki damla bile işemediklerine göre , yapanlar ya vicdanen rahatlar ,
    ya da bir iki damla işemekten resmen korkuyorlar. çünkü bu yeni dünya düzeninde din iman vicdan merhamet dil ırk ülke vs hiç bir şey umurlarında değil, koparırlar kafaları. çünkü ata bildiğimiz insanlar hepsi cinayete kurban gitmişler,
    kimi hançerlenmiş, kimi zehirlenmiş,geçen CB bile 1400 yıl evvelki olayları yeniden değerlendirme gerekiyor filan demiş.ipeklerin 3 tane kağıdı borsadan çıkarılmadan, özelleştirmeye gitmeden, sürekli işlem görüyorsa, sizin 2 kağıdınız borsadan çıkarılıyorsa, özelleştiriliyorsa, size zırnık koklatılmıyorsa demekki o kadar zordalar ki böyle davranıyorlar. bu arada birşey dikkatimi çekti, muhalefetten kemal amca ne derse CB hemen uyguluyor,
    yani Kemal Kılıçdaroğlu TV lerde bu iki şirketin mağdurlarına iktidara gelirsem şu kadar ödeyeceğim sözüm söz derse, ben eminim haklarınızı iki üç ay geçmeden CB kararıyla öderler. her türlü iddiaya da varım.

3. tek gerçek instagram hesabı ;'' HEPINIZ GIDECEKSINIZ. TURKIYEM SIZLERDEN KURTULACAK ''https://www.instagram.com/p/CAfvfD6DXXC/

4.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Bir yakinimin elinde çeaş hisseleri vardi.malum hisseler işleme kapaninca psikolojisi bozuldu ve bir daha borsaya ugramaz oldu.gecenlerde araci kurumdan extre alinca hisselerinin 10 yillik işlem yapmamasi nedeniyle fona devredildigini ogrendim.işleme kapali olan hisselerde işlem yapma olanagi yokken ve hisseler maddi olarak elden de verilmeyince nasil korunacak.bu konuda ne yapilabilir onerisi olan arkadas var mi.
    Evet zaman aşımı varmış, bilmeyenleri uyaralım...

https://www.takasbank.com.tr/tr/zama...t-ve-alacaklar

5.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Gedik menkul degerlerden hesap dokumu aldiginda on yil islem yapilmadigi icin yasa geregi hesabin kapatildigini ve kagitlatin fona devredildigini bildirmisler ve artik hisselerin olmadigini soylemisler.
    üzgünüm ,malesef yapabileceğiniz hiçbirşey yok,mülkiyet hakkınada saygı duymuyorlar.yanlış bir kanun.bir arsa aldığında 10 yıl inşaat yapmazsan el konuluyormu.hayır...
    peki hisselere neden el konuluyor...
    haksızlıklar dizboyu...
    hareketsiz hesabı olanlar mutlaka hesaplarına hiç olmazsa 5-10 tl havale yapsınlar ki bu konudada mağduriyetler oluşmasın..
    yüce rabbim yar ve yardımcımız olsun,amin

6.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Bir yakinimin elinde çeaş hisseleri vardi.malum hisseler işleme kapaninca psikolojisi bozuldu ve bir daha borsaya ugramaz oldu.gecenlerde araci kurumdan extre alinca hisselerinin 10 yillik işlem yapmamasi nedeniyle fona devredildigini ogrendim.işleme kapali olan hisselerde işlem yapma olanagi yokken ve hisseler maddi olarak elden de verilmeyince nasil korunacak.bu konuda ne yapilabilir onerisi olan arkadas var mi.
    Teftiş kuruluna hemen DURUMUNUZU İZAH eden bir dilekçe verin !
    Ve kağıtlarınızı geri isteyin.
    Banka ve/veya yatırım hesaplarındaki kayıtlar incelenir teftiş kurulu tarafından ve size ‘olumlu veya olumsuz’ geri dönüş yapılır.
    Ve teftiş kurulunun size vereceği cevap, elinizde kapı gibi belge olur
    ... şubesinde ... miktarda ... hisse senetlerim emanet olarak ... tarihinden beri durmaktaydı.
    Ancak ... tarihinde yapmış olduğum müracaat ile o hisse senetlerinin ..... olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.
    Söz konusu ... hisse senetlerinin fiziki olarak tarafıma teslim esilmesini arz ederim
    Ve iadeli taahhütlü gönderin.

Sayfa 28/48 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •