Sayfa 3/48 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 17 - 24 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    senin eski adınıda biliyorum ve açıkça zırvalıyorsun, ben eski genç parti üyesiyim, 2002 seçimlerinde kapı kapı ben dolaştım. sen şimdi burada beni hedef gösterip UZAN düşmanlığı yapıyorsun. Cem Uzan zaten bu ülkede olsa ağzını bile açtırmaz sana. İmar'ın batmasının sebebi şu an ki hükümettir, sen şimdi bu hükümeti aklayıp suçu UZAN'a yığmaya çalışan bir zavallısın. Cem Uzan fırsatını bulduğu anda imarzedelerin cebini doldurur ama senin gibi kadir kıymet olmayan birine vermesede olur,çünkü bunu hakediyorsun.
    bak bunu beni forumdan attırmak için yapıyorsan bunun benim için ne kadar önemsiz olduğunu idrak edememişsindir.. uzanların asla normal bankacılık yapmadığını, imar bankasının uzanların kasası gibi olduğunu, yani banker kastelli den bile rezil bir para toplama mekanizması olduğunu söylemiştin..

ŞİMDİ UZANLAR İÇİN 2002 YILINDAN KAPI KAPI DOLAŞIP OY TOPLADIĞINI SÖYLÜYORSUN ÖYLEMİ :D ya insan yalancı olur, kişiliksiz olur , herşey olurda..

yani kafayı yediysen bile hakkında kötü konuşamam.. allah acil şifalar versin.

2.  Alıntı Originally Posted by casual Yazıyı Oku
    bak bunu beni forumdan attırmak için yapıyorsan bunun benim için ne kadar önemsiz olduğunu idrak edememişsindir.. uzanların asla normal bankacılık yapmadığını, imar bankasının uzanların kasası gibi olduğunu, yani banker kastelli den bile rezil bir para toplama mekanizması olduğunu söylemiştin..

ŞİMDİ UZANLAR İÇİN 2002 YILINDAN KAPI KAPI DOLAŞIP OY TOPLADIĞINI SÖYLÜYORSUN ÖYLEMİ :D ya insan yalancı olur, kişiliksiz olur , herşey olurda..

yani kafayı yediysen bile hakkında kötü konuşamam.. allah acil şifalar versin.
    sen terbiyesiz bir ruh hastasısın,ettiğin küfürleri aynen sana iade ediyorum. ve blok koydum ki bir daha zırvalayıp beni rahatsız etme.

3. blok koysan ne, koymasan ne? senin kapatılan forumda yazdıklarını herkes biliyor..

4. başbakan yardımcısının söylediklerine baktığımızda kafayı yememek elde değil...
    onlar mağdur sizin mağdur ettikleriniz mağdur değil...
    bizim sahip olduğumuz herşey şu an sizin yönetiminizde ve elinizde...
    önce kendi mağdur ettiklerinizin mağduriyetini giderin sonra başkasının mağdur ettiklerine bakın sayın canikli...
    sesimizi duyanda yok duymak isteyende....

NTV'de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Canikli, olağanüstü hal sürecinde TMSF'ye devredilen şirketler ve özellikle vatandaşların yoğun çalıştığı bazı şirketlerin taahhütlerini yerine getirememesi nedeniyle yaşanan mağduriyetlere dair soruya şu yanıtı verdi:

"Özellikle TMSF'ye devredilen ve konut alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir kısmıyla ilgili ciddi mağduriyetler ve sıkıntılar var. Bunlardan bir tanesi Fi Yapı. Fi Yapı şu anda kayyum sıfatıyla TMSF'de. 5 bin 500 civarında konutun parası alınmış, tamamı tahsil edilmiş ama tamamlanmamış. Tamamlanma oranları değişik seviyelerde. Kaynağı da yok. Firmanın bunları tamamlayacak 250 milyon lira civarında bir kaynağa ihtiyacı var. Şöyle güzel bir gelişme oldu. Bir yerde bir arazisi olduğunu anladık. Bununla ilgili değerlemeler yapıldı. Onu paraya çevirerek kalan kısmı tamamlayıp bütün mağduriyetleri inşallah gidereceğiz."

5. Hakan Uzan GSM şirketi satın aldı http://www.gazeteduvar.com.tr/ekonom...ti-satin-aldi/

6.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    başbakan yardımcısının söylediklerine baktığımızda kafayı yememek elde değil...
    onlar mağdur sizin mağdur ettikleriniz mağdur değil...
    bizim sahip olduğumuz herşey şu an sizin yönetiminizde ve elinizde...
    önce kendi mağdur ettiklerinizin mağduriyetini giderin sonra başkasının mağdur ettiklerine bakın sayın canikli...
    sesimizi duyanda yok duymak isteyende....

NTV'de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Canikli, olağanüstü hal sürecinde TMSF'ye devredilen şirketler ve özellikle vatandaşların yoğun çalıştığı bazı şirketlerin taahhütlerini yerine getirememesi nedeniyle yaşanan mağduriyetlere dair soruya şu yanıtı verdi:

"Özellikle TMSF'ye devredilen ve konut alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir kısmıyla ilgili ciddi mağduriyetler ve sıkıntılar var. Bunlardan bir tanesi Fi Yapı. Fi Yapı şu anda kayyum sıfatıyla TMSF'de. 5 bin 500 civarında konutun parası alınmış, tamamı tahsil edilmiş ama tamamlanmamış. Tamamlanma oranları değişik seviyelerde. Kaynağı da yok. Firmanın bunları tamamlayacak 250 milyon lira civarında bir kaynağa ihtiyacı var. Şöyle güzel bir gelişme oldu. Bir yerde bir arazisi olduğunu anladık. Bununla ilgili değerlemeler yapıldı. Onu paraya çevirerek kalan kısmı tamamlayıp bütün mağduriyetleri inşallah gidereceğiz."
    classman02 öyle güzel noktaya değinmişsin ki.. bunun aynısını bimer e yazdım.. uzanların şirketlerine el koyuyosun, milyarlarca dolar gelir elde ediyosun ve oradaki suçsuz insanlara 1 tl ödemiyosun fi-yapı da devlet cebinden para koyacak diyosun..

soru basit: nedir bu uzanların şirketlerine, bankasına para yatıranlara düşmanlık?? bunun temeli varmı diye çok düşündüm inanki yok... yani uzanın bankasına, şirketine para yatıranlara devletin düşmanlık duymazı ap açık delilik yani şizofreni..

zaten kendileri de bu düşmanlığı açıklayamıyorlar. ama hakları iade etmiyorlar.. mesela imar bankası türkiye de devlet eliyle zorla batırılmış ve tasarrufları gasp edilmiş ilk banka ve mevcut yapı ile son banka olacak.

devlet eliyle batırılmış olan bankasya da tasarruflar gasp edilmedi..

7. cem uzan sayfasında boyle bir açıklama var ( Stockholm mahkeme temiz takvimini acikladi.) Bu konu hakkında bilgisi olan varmı ? varsa takvim nedir ?

Sayfa 3/48 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •