Special Days Image
Sayfa 30/48 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 233 - 240 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. Uzanlar mağdur değil tam aksi sahtekar ve dolandırıcı. Berke barajının maliyetini sahte kredilerle nasıl şişirdiği, küçük ortakları nasıl zarara uğrattığı herkesin malumu. İmarbankta resmi, gayrıresmi çifte mevduat hesapları, teleon sahtekarlığı, sayfalarca yazılır ama gerek yok. Uzanlar ortak olmasaydı bu şirketlere el konulmazdı.Hepimiz bugün servet sahibi olurduk muhtemelen. Düşmanımın düşmanı dostum değil. Uzanları bu şirketlere ortak edenler birinci suçlu, küçük ortakların haklarına el koyanlar ikinci suçlu.
    Herkesin bakış açısına saygım var, benim görüşüm de bu.

Venus E4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 13 Haziran mağduriyetimizin 17.yılı sosyal medyada ses getirmeliyiz...Twitter İnstagram Facebook vs..bu hükümetin ilk büyük yanlışlığıdır...

Bakın bizden sonra aynı yanlışlığı ne Göltaş'ta ne Koza'larda yapmadılar..Küçük yatırımcı mağduriyeti olmadı..

3. Katılıyorum. Bize yaptıkları yanlış sonrası için referans oldu. Eğer bizden önce bir tane halka açık şirkete el konulsaydı sonrasında kepez , çukele el konulsaydı yırtacaktık, haklarımız korunacaktı. Ama akparti bize yaptığı yanlışı düzeltmedi, önce yurtdışı mahkemeleri bahane ettiler, sonra da üstünü örtüler Ali Babacan önderliğinde. Hesap ahirete kaldı.

4. Mağduriyetimizin hemen son bulması dileğiyle, duasıyla yıldönümümüz kutlu olsun

5. Allah haklarımızın iadesini görmeyi nasip etsin.

6. sn guerra ,bu foruma ettiğiniz hizmetlerin farkındayız.Ufak tefek yanlış anlaşılmalar için ,siz bizim kusurumuza bakmayın.Eskisi gibi paylaşımlarınızı bekliyoruz.Uzanları tutmadığınızı ,tarafsız olduğunuzu eski bir formdaş olarak biz biliyoruz.

7. 17.Yıl mağduriyetimizin...
    Geçmişten, gazetelere verdiğimiz ilanlar....parasıyla tek basmayan bu ilanı ZAMAN gazetesiydi...

8.  Alıntı Originally Posted by guerra Yazıyı Oku
    17.Yıl mağduriyetimizin...
    Geçmişten, gazetelere verdiğimiz ilanlar....parasıyla tek basmayan bu ilanı ZAMAN gazetesiydi...
    sn guerra yagcılık olsa yazar bizler bu iktidarın umarım son iktidarı olur bizleri magdur ettiler gelen iktidar da bunlardan yüce rabbime dua ediyorum acısını fazlasıyla sorarlar artık bizlerde ümit bırakmadı bu dindar görünüşlü iktidar YÜÜCE RABBİME HAVALE ETTİM ÖBÜR DÜNYADA kat kat fazlasıyla günahlarımızı alırlar da cennt yüzü görmezler
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 30/48 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •