Sayfa 35/48 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 273 - 280 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. İzlerken canım acıyordu, dediği doğru Türkiye nin en karlı şirketiydi.

2. Yine cem uzan video bombardımanı başladı, hakikaten anlamıyorum. Cem uzanın haltları, sahtekarlıkları olmasaydı zaten akparti çeaş, kepeze el koyamazdı. Stockholm sendromu mudur nedir , anlayamadım gitti.

Venus E4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Merak ettim sizin açınızdan çeaş ve kepez e el koydurtan daha doğrusu imtiyazını iptal ettiren sahtekarlık neydi.. Eksik ve yanlış bilgiye sahip olduğunuzu belirtmek isterim.

4. Berke barajı için yurtdışından sahte pahalı kredi kullanılarak şirketin kaynaklarını cebine aktarması. Sonucunda 1.çeaşın kasten zarar ettirilmesi 2.yurtdışına para kaçırılması 3.devletten vergi kaçırılması 4.çeaş ortaklarının mağdur edilmesi.
    İmar bankasında çifte hesap kullanılarak sahtekarlık, vergi kaçırma. 100 liralık mevduat açıyorsunuz, 25 lira resmi , devlete bildiriliyor, 75 lira açık hesap.
    Daha eskilere gidersenşz çürük alisamiyen stadı, kötü otoyollar.
    Daha çook var, ama yazmaya gerek yok. Denize düşen yılana sarılırsa bunları görmez. Sanırım durum bu.

5. akp trolleri her yerde, dikkat bulaşıcı olabilir,Sn querra tekrar edeyim.Bildiğiniz habeleri bize yazın,biz siziin moralinizi bozmayalım.Formdaşlar da,trolleri engelleyip yazılarını okuyamıyalım.kendi yazsın.kendi okusun.

6. Sayın erich. Ben akp trolü değilim . Ama açıkça talep edersen bir daha buraya yazmam sırf hatırın için, problem değil. Ama keşke savunduğun görüşün argümanlarını da ortaya koysaydın,ben de yararlansaydım. Allah sonumuzu hayretsin, bunlar küçük detaylar.

7.  Alıntı Originally Posted by kulhakki99 Yazıyı Oku
    Berke barajı için yurtdışından sahte pahalı kredi kullanılarak şirketin kaynaklarını cebine aktarması. Sonucunda 1.çeaşın kasten zarar ettirilmesi 2.yurtdışına para kaçırılması 3.devletten vergi kaçırılması 4.çeaş ortaklarının mağdur edilmesi.
    İmar bankasında çifte hesap kullanılarak sahtekarlık, vergi kaçırma. 100 liralık mevduat açıyorsunuz, 25 lira resmi , devlete bildiriliyor, 75 lira açık hesap.
    Daha eskilere gidersenşz çürük alisamiyen stadı, kötü otoyollar.
    Daha çook var, ama yazmaya gerek yok. Denize düşen yılana sarılırsa bunları görmez. Sanırım durum bu.

şu kadarını söyleyim halka arzdan özelleştirmeden devletten hisse almış biri olarak,bildiğiniz ve yazdığınız herşey yanlış..iddalarınıza tek tek cevap vermek isterdim ama ne o sabır nede yazmaya mecalim kaldı.gerçi doğruları yazsakta boş bari herkes kendi doğrularıyla başbaşa kalsın..siz yanlı basının insanlara empoze ettiği bilgilere sahipsiniz...saygılarımla

Sayfa 35/48 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •