Sayfa 36/48 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 281 - 288 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. Mesajı aldım, bir daha buraya yazmayacağım. Her şey gönlünüze göre olsun.

Venus E4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    şu kadarını söyleyim halka arzdan özelleştirmeden devletten hisse almış biri olarak,bildiğiniz ve yazdığınız herşey yanlış..iddalarınıza tek tek cevap vermek isterdim ama ne o sabır nede yazmaya mecalim kaldı.gerçi doğruları yazsakta boş bari herkes kendi doğrularıyla başbaşa kalsın..siz yanlı basının insanlara empoze ettiği bilgilere sahipsiniz...saygılarımla
    merhaba ben Yılmaz Özdil Abiyi dinledim, özetle basın ne demişse siz onu biliyorsunuz ve de doğru sanıyorsunuz diyor
    size doğru diye anlatılanların hiçbiri doğru değil diyor. basından günlerce milletin beynini yıkadılar diyor.
    tamamen algı operasyonu tamamen taraflı diyor. ben inandım taraflı olduğuna
    babam diyor ki, petkimi çok düşük fiyata ihale ediyorlardı, uzan oraya 2 katı teklif verdi, iş bozuldu ondan oldu bunlar diyor.
    üzerinde hiç konuşma olmadı asıl sebep bu diyor.

3. CEM UZAN : DOLAR BÜYÜK PATLAYACAK! 20 LİRADA DURMAYACAK... | MURAT MURATOĞLU
    https://www.youtube.com/watch?v=NIsjEPSRtm0

4.  Alıntı Originally Posted by kulhakki99 Yazıyı Oku
    Mesajı aldım, bir daha buraya yazmayacağım. Her şey gönlünüze göre olsun.

Venus E4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu ülkede ticaret yapıyorsan, sütten çıkmış ak kaşık olamazsın...onun da hataları olmuştur....şu anda ortak olduğumuz şirketin ana hissedarıdır...onunla ilgili tüm haberler, BİZİ İLGİLENDİRİR..Şimdi gönderdiğim videoda göreceksiniz, küçük yatırımcıları da ilgilendiren 20.dakikada dava ve haberleri var...eğer elinizde hisse varsa burada olmaya devam edin..duyduklarınızı ve fikirlerinizi yazmaya devam edin...selamlar

5. mükerrer olmuş
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. paylaşımda bulunan emek veren herkese teşekkürler...

7. ülkeyi büyük bir kaos bekliyor +aynı fikirdeyim..https://www.gazeteduvar.com.tr/uzani...-haber-1508130

https://drive.google.com/file/d/1pXQ...ew?usp=sharing

günlük fiyat hareketleri programı. bölünmeler, bedelli bedelsizler dahil edilmemiş.
    çoklu veri kontrolünü çalıştırmayın. açığa satış çentiği ve en üst isim kutuları tıklamayla sıraya
    dizme özelliği vardır . - + şeklinde. filtrelerde yapılan tanımların ismini ,sorgu koşmada beyaz yere aynı ismi yazıp
    çalıştıra basınız. birkaç sorgu çalıştırılacaksa araya ve ekleyebilirsiniz. dosyayı winrarla açınca klasörün
    içinde borsadamgaci ile çalışıyor. 11/11/2019-29/12/2020 dahil veriler içindedir.
    her akşam verileri indirebilirsiniz.

Sayfa 36/48 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •