Sayfa 5/48 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 33 - 40 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. bu işin en kestirme yolu uzan ile anlaşmak...ve tekrar tahtaların yeniden degerleme serbes fiiyat marjı ile işlem gormesidir..

2. geçmiş zaman hisseleri kısmının çeaş kısmında ALPER TUNGA adında bir kardeşimiz medya ayağında bayağı uğraşıyor,Allah razı olsun.bizlerde destek olalım.
    işte yazdıklarından bir kısmı
    Çeaş ve kepez hakkında TWİTTER de o kadar cok giydiriyorum ki kimse ne begeniyo ne retweet yapıyo ne paylaşıyo arkadaşlar LÜTFEN biraz ilgilenın LÜTFEN biraz duyarlı olun ..... @nutubag beni takip edin ve begenip paylaşın LÜTFEN .... ben hergün yada 2 günde bir yazıyorum tc beştepe rt erdogan Kkılıçtaroglu himmet karadag yigit bulut n.zeybekci a.gül spk bloomberg tv ve daha nicelerine yazıyorum lütfen gündemden düşmeyelim bana sadece begenerek bile olsa destek olun bizleri unutmamalarını saglayalım bu zulmü durduralım el birligi ile......

3. http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...krar-ihya-etti

yukardaki linkten 2002 tarihinden bugüne hisse senetleri primleri var % 10.000 prim yapan var,çeaş kepez hangisinden kötü, çeaş kepez zamanında bu hisseler çıksa borsa çıkar düşse borsa düşerdi,borsanın lokomotifi idiler,eğer açık olsalardı inanıyorum ki zirvenin en tepesinde idiler vede o düşük sermaye ile 150-200 bin aralığında işlem görüyorlardı
    İlgili çalışma 21 mayıs 2017 sabah gazetesi ekonomi sayfasında....bu arada alper tunga arkadaşımıza çabaları için sonsuz teşekkürler Allah emeklerimizi inşallah boşa çıkarmıyacaktır,alper arkadaşımızı lütfen destekleyelim....

4. Sevgili arkadaşlar sizden ricam beni twitter da takip etmeniz ve Twitter dakı isimleriniz başına Çeaş, Kepez Yada İmar bankası Yazmanız @nutubag ... Aglamayan bebege emzik vermezler sesimizi duyurmak zorundayız .... Begenın paylasın yorum yapın

5.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...krar-ihya-etti

yukardaki linkten 2002 tarihinden bugüne hisse senetleri primleri var % 10.000 prim yapan var,çeaş kepez hangisinden kötü, çeaş kepez zamanında bu hisseler çıksa borsa çıkar düşse borsa düşerdi,borsanın lokomotifi idiler,eğer açık olsalardı inanıyorum ki zirvenin en tepesinde idiler vede o düşük sermaye ile 150-200 bin aralığında işlem görüyorlardı
    İlgili çalışma 21 mayıs 2017 sabah gazetesi ekonomi sayfasında....bu arada alper tunga arkadaşımıza çabaları için sonsuz teşekkürler Allah emeklerimizi inşallah boşa çıkarmıyacaktır,alper arkadaşımızı lütfen destekleyelim....

Listenin ortası 30 kat, 2002 yılında 1 lot çeaş veya kepez en kötü 1.000 TL desek, bu günkü karşılığı 30.000 TL yapar.

6. bu listeye bakarsak benim beklentimi üç aşagı beş yukarı dogrular 1 lot 250/ 300 bin tl ,kaldıki hiç bölünmedi bu hisseler ve endeks 100bine geldi arkadaslar http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...krar-ihya-etti

7. Çok doğru bir hesap,ayrıca Alper Tunga arkadaşımıza saygı ve sevgiler...

Sayfa 5/48 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •