Sayfa 48/48 İlkİlk ... 38464748
Arama sonucu : 382 madde; 377 - 382 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. çeaş kepezleri unutturdular bu zalimler 2 ay sonra gelen bakalım bizlere bir ümit vaad edecekmi ve bu kan emicilerden hesap sorup kasasını boşalttıkları karları toptan bunlardan tahsil edecekmi
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Çorum'da yeşerip Reis'in Vakti zamanında devleşen Ahlatçı'dan yeni atılım ,mevduat bankacılığına girmek için Boşanak Uzanların el konulmuş Adabank'ı için TMSF'ye teklif !!! 215 milyon lira ( 10 milyon ABD doları)

Adabank'ın yeni sahibi Ahmet Ahlatcı'dan flaş açıklamalar

AHL Ahlatcı Finansal Yönetim A.Ş., Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa çıkarılan Adabank'ın hisselerini 215 milyon Türk Lirası karşılığında satın aldı. İhalenin ardından açıklamalarda bulunan Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Ahlatcı önemli açıklamalarda bulundu.

Adabank'ın yeni sahibi Ahmet Ahlatcı'dan flaş açıklamalar
    Ahlatcı Holding Adabank’ı satın aldı

Adabank, 1984 yılında kurulmuş ve 1985 yılında özel sermayeli bir mevduat bankası olarak faaliyetlerine başlamıştı. 2004 yılında TMSF tarafından el konulan banka, Uzan Grubuna aitti. TMSF, bankanın kendisine ait yüzde 96.68 oranındaki hisselerini 210 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırımları A.Ş. ve Enerya Enerji A.Ş., Ahlatcı Holding’in iştiraki olarak enerji sektöründe faaliyet gösteriyor. Adabank ihalesinde AHL Ahlatcı Finansal'ın verdiği teklif, bankacılık sektöründeki ilk adımı oldu.

Adabank, 1984 yılında kurulmuş ve 1985 yılında özel sermayeli bir mevduat bankası olarak faaliyetlerine başlamıştı. 2004 yılında TMSF tarafından el konulan banka, Uzan Grubuna aitti. TMSF, bankanın kendisine ait yüzde 96.68 oranındaki hisselerini 210 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırımları A.Ş. ve Enerya Enerji A.Ş., Ahlatcı Holding’in iştiraki olarak enerji sektöründe faaliyet gösteriyor. Adabank ihalesinde AHL Ahlatcı Finansal'ın verdiği teklif, bankacılık sektöründeki ilk adımı oldu.

Önemli bir kilometre taşı!

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, ihale sonrasında yaptığı açıklamada, bu adımın ülke, bankacılık ve finans sektörüne hayırlı olmasını diledi. Ahlatcı, Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırımları A.Ş'nin halka arzının rekor taleple gerçekleştiğini ve bu gelişmeyle yatırımcıların ne kadar haklı olduklarını bir kez daha ifade etmek istediğini belirtti.

Ahlatcı, "AHL Ahlatcı Finansal A.Ş. ile bugün bankacılık sektörüne attığımız bu adımla da finans sektörüne farklı bir enerjiyle yeni bir soluk getireceğimizi belirtmek isterim" dedi.

Ahmet Ahlatcı yaptığı açıklamada; “öncelikle bu ihale tüm ülkemize, bankacılık, finans, enerji sektörüne ve tüm hissedarlarımıza hayırlı olsun. 15 milyar Türk Lirası üzerinde rekor taleple borsa tarihinin 3 Milyar 481 Milyon TL ile en büyük halka arzını gerçekleştirdiğimiz Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırımları A.Şâ€™ye yatırım yaparak bize güvenen yüzbinlerce yatırımcımızın ne kadar haklı olduklarını bir kez daha ifade etmek istiyorum. İç Anadolu’dan Ege’ye, Doğu Anadolu’dan Akdeniz’e 16.358 km şebeke uzunluğu, yıllık 4 milyar sm3 gaz arzı ve 1.8 milyon doğalgaz abonesi yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin lider enerji markası olma yolunda hızla büyüyen Türkiye’nin doğal gaz şirketlerimiz, Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırımları A.Ş. ve Enerya Enerji A.Ş. ortaya koyduğu hedeflerde hızla yoluna devam etmektedir.
    AHL Ahlatcı Finansal A.Ş. ile bugün bankacılık sektörüne attığımız bu adımla da finans sektörüne farklı bir enerjiyle yeni bir soluk getireceğimizi belirtmek isterim. Tekrar milletimize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim†dedi.

BDDK ve Rekabet Kurumunun onayı bekleniyor

İhale, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Rekabet Kurumu onaylarının alınmasının ardından TMSF tarafından resmi olarak sonuçlandırılacak. Bu süreç, AHL Ahlatcı Finansal A.Ş.'nin finansal hizmetler sektöründeki büyüme planlarında önemli bir kilometre taşı oluşturuyor.

https://www.osmancikhaber.com.tr/ada...as-aciklamalar

3. Cem Uzan Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi! Kılıçdaroğlu'na Oy Vermedim Dedi.

https://www.facebook.com/watch/live/...28985638000656
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. programın tamamı

dönmüş

son 2 dakikada birşeyler söylemiş...

https://www.youtube.com/watch?v=nWFX...nel=ENSONHABER
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Yakında ortaya çıkar..
    Erdoğan a herkes destek olmali diyor.
    GS 77 milyon euro ile sponsor olmak istiyor.
    Icardi bonservisini 40 milyon euro alıp GS verecekmiş.
    Bunlarin altında birşey vardır.
    Hükûmet Erdoğan ile anlaştı mi?
    Yakında suçlamalarda ortadan kalkar Ülkeye geri döner.
    Istediğin alır..
    Biz küçük yatırımcı devrildigiyle kalır.
    Hep beraber göreceğiz...
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    programın tamamı

dönmüş

son 2 dakikada birşeyler söylemiş...

https://www.youtube.com/watch?v=nWFX...nel=ENSONHABER
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Üzgünüm benim de paramı gasp ettiler fakat bu paraları asla ödemeyecekler.. ben bu operasyon başladığında ve yatırımcıları ve mudilerin haklarını gasp edeceklerini bankaya ve çeaş a el koyma şekliyle anlamıştım. niyet iyi olsaydı el koymadan önce kesinlikle bir düzenleme yaparlar ve insanların haklarını gasp etmezlerdi. imar bankasında yasalar ödemeye zorlamasına rağmen yasaları çiğneyip ödemediler. inançlı insanlar öbür dünya ya havale edebilir, inançlı olmayanların ne yapması gerektiği konusunda bir fikrim yok fakat hiç bir şekilde kendinizi daha fazla üzmemelisiniz.

Sayfa 48/48 İlkİlk ... 38464748

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •