Sayfa 32/48 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 249 - 256 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. Amin, kurban bayramınız mübarek olsun.

Venus E4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kurban edilmedigimiz bir kurban bayraminin bize de nasip olmasi temennisiyle.bayramimiz kutlu olsun.

3. Son düzenleme : guerra; 12-08-2020 saat: 13:03.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Sürgündeki Cem Uzan, Genç Parti Seçim Kampanyalarına Başladı (euronews Röportajı) https://www.youtube.com/watch?v=UxhwBwOq3mw

6. Merak ediyorum bizim hisselerde küçük yarımcıyı yani bizleri kazıklayan, devleti de kazıklayıp, her türlü kalpazanlığı yapıp akpartinin hisselere el koymasını sağlayan, yurtdışına milyarlarca dolar kaçıran, sıfır itibarlı bir Cem Uzan bizim hisseleri bize geri mi verecek yada bu sahtekardan beklentimiz nedir gerçekten merak ediyorum. Bu adamın yüzme havuzunun altından milyonlarca liralık beyansız telsim kartı çıktı. İmar, adabankta çifte hesap ile devleti dolandırdılar. Bu herife mi kaldık, yazık vallahi.

7. 2003 den beri söylediklerinden hiç ödün vermedim, yalnız şuda gerçek fetönün gücü ak parti iktidarında ilk icraatı, bunu yaparken küçük yatırımcı hakkını gasp ettiler, Şener'de babacan da Hilmi gülerde bu süreçte yer aldı, diceksinizki Tayyip Erdoğan ne yaptı, önüne getirilen dosyaları onayladı, nedense bir küçük yatırımcı hakkını koruyamadılar..elbet gün gelir bu haklar ödenir, ama sahibine ama varisine. .
     Alıntı Originally Posted by kulhakki99 Yazıyı Oku
    Merak ediyorum bizim hisselerde küçük yarımcıyı yani bizleri kazıklayan, devleti de kazıklayıp, her türlü kalpazanlığı yapıp akpartinin hisselere el koymasını sağlayan, yurtdışına milyarlarca dolar kaçıran, sıfır itibarlı bir Cem Uzan bizim hisseleri bize geri mi verecek yada bu sahtekardan beklentimiz nedir gerçekten merak ediyorum. Bu adamın yüzme havuzunun altından milyonlarca liralık beyansız telsim kartı çıktı. İmar, adabankta çifte hesap ile devleti dolandırdılar. Bu herife mi kaldık, yazık vallahi.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 32/48 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •