Sayfa 27/48 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 209 - 216 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. Eksik bile söylemiş, devlet çeaş-kepez hisselerini iş bankası kanalıyla gazetelere
    ilan vererek satmıştı. Son satılan dağıtımlar 25 yıllıktı o bedelleri 2 ile çarpmak lazım, bizim daha 55 yılımız vardı. çok mağdur, perişan olduk, ömrümüzü yediler geleceğimizi çaldılar, resmen haklarımızı gasp ettiler. Yüce Allah sebep olanları......

2. Mübarek Ramazan ayında haklarımızın verilmesi için yüce Allah a dua edelim belki içimizden birisinin duası kabul olur

3. Bir yakinimin elinde çeaş hisseleri vardi.malum hisseler işleme kapaninca psikolojisi bozuldu ve bir daha borsaya ugramaz oldu.gecenlerde araci kurumdan extre alinca hisselerinin 10 yillik işlem yapmamasi nedeniyle fona devredildigini ogrendim.işleme kapali olan hisselerde işlem yapma olanagi yokken ve hisseler maddi olarak elden de verilmeyince nasil korunacak.bu konuda ne yapilabilir onerisi olan arkadas var mi.

4.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Bir yakinimin elinde çeaş hisseleri vardi.malum hisseler işleme kapaninca psikolojisi bozuldu ve bir daha borsaya ugramaz oldu.gecenlerde araci kurumdan extre alinca hisselerinin 10 yillik işlem yapmamasi nedeniyle fona devredildigini ogrendim.işleme kapali olan hisselerde işlem yapma olanagi yokken ve hisseler maddi olarak elden de verilmeyince nasil korunacak.bu konuda ne yapilabilir onerisi olan arkadas var mi.
    Sanırım bir yanlışlık var... hisselere kimse dokunamaz..tekrar araştırsın.

5. Gedik menkul degerlerden hesap dokumu aldiginda on yil islem yapilmadigi icin yasa geregi hesabin kapatildigini ve kagitlatin fona devredildigini bildirmisler ve artik hisselerin olmadigini soylemisler.

6.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Bir yakinimin elinde çeaş hisseleri vardi.malum hisseler işleme kapaninca psikolojisi bozuldu ve bir daha borsaya ugramaz oldu.gecenlerde araci kurumdan extre alinca hisselerinin 10 yillik işlem yapmamasi nedeniyle fona devredildigini ogrendim.işleme kapali olan hisselerde işlem yapma olanagi yokken ve hisseler maddi olarak elden de verilmeyince nasil korunacak.bu konuda ne yapilabilir onerisi olan arkadas var mi.
    benimde tacirler mankulde vardı, 18 mayıs tarihli giriş yaptm hesapta görülüyor.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Benim de iş yatırımdaki çeaş ve kepez hisseleri görünüyor

Sayfa 27/48 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •