Sayfa 43/48 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 337 - 344 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. umudumuz AVRUPA DA-

Alıntı Originally Posted by guerra Yazıyı Oku
    Haydi hayırlısı..
    ne YAZI KI BU ULKE KENDI VATANDASINA ZULM EDEN HUKUMETLER VE SIYASILER TARAFINDAN YONETILIYOR.

BENCE ARTIK YENI GELECEK HUKUMETE SIMDIDEN DURUMU ANLATMAK VE ONLARI MOTIVE ETMEK. OY ALMAK ICIN DE AVRUPA DA CEZA YEMEMEK ICIN DE HALKIN SESINI DUYMALI VE HELAL OLAN HAKKIMIZI VERMELILER....

BEDDUA VE DUA PASIF DIRENIS. HERKES AKTIF OLARAK ULASABILDIGI MUHALIF PARTI YONETICISI VE BASKANINA ULASMALI.....

2. Cok dogru diyon sugare.dur sana bi tiyo veriyim mesela bu yeni hükümetin ekonomi programını hazırlayan bir dönemin en bıçkın süper bakanıymış.ismini yazmıyorum bilen biliyor.bu zat orta dogu ve balkanların en iyi ekonomi bakanıydı vaktinde.haaa bu arada o zaman bu zata sorarlar tahtası kapalı senetler için bir çalışma varmış ne durumda diye soruldugunda aynen şu ifadeyi kullandıydı borsa risktir bu bizim sorunumuz degildir deyip üzerine bir bardak soguk su içsinler dediydi..aynen bu ifadelerle.isteyen bunu arastırabilir.bur calışma oldugunu o zamanlar bende duyduydum ama bu mevzudan sonra birdaha konuyla alakalı bir gelişme olmadıydı....şimdi belki fikri degismistir belkiiiiiimmmmm.

3. https://www.youtube.com/watch?v=Eq-iNa35_kE
    CEM UZAN AÇIKLIYOR! DOLAR 30 TL ŞOKU! DİKKAT BANKA HESAPLARI! ENERJİ KRİZİ VE ERDOĞAN'IN ADAYLIĞI!

4. Borsada batık kar etmeyen boç batağındaki enerji şirketlerinin piyasa değerini görünce içim çukurova ve kepez elektrikten dolayı kor alev gibi yanıyor. Acaba bu haksızlık olmasaydı içinde üretim, iletim ve dağıtımı olan çukurova ve kepez elektrik in piyasa değeri ne olurdu. Offf offf

5.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Borsada batık kar etmeyen boç batağındaki enerji şirketlerinin piyasa değerini görünce içim çukurova ve kepez elektrikten dolayı kor alev gibi yanıyor. Acaba bu haksızlık olmasaydı içinde üretim, iletim ve dağıtımı olan çukurova ve kepez elektrik in piyasa değeri ne olurdu. Offf offf
    hatırlatmakla canımı yaktın be clasman hocam egerki bu şirketler hala borsada işlem yapmış olsalardı o çerezlik sermayelerle 120 000 kepez 500 000 çukurova sermayeli bu hisseleri almak için millet ya sıraya girerdi veya lotunu 100 -150 bin tl den bölünürdü ve yavrularını belki alırlardı uzanlar tam kıvamına gelmiş bu şirketlere bir sermaye artırımı yapar ve bizleri ihya ederdi ama şimdi hırsızlar ve çocukları ihya oluyordur acaba bu işin de bir nası yokmuydu hani hep nas derler ya inşallah kursaklarında kalır ölemezlerde kıvrım kıvrım kıvranırlar hem de bu dünyada gözlerimizle görür kulaklarımızla duyarız keşke bu kadar beddua almasaydık derlermi bilmem ama zannetmiyorum dahası yokmu diye agızlarının suyu akarak feldir feldir ararlar.
    bakalım 2023 de iktidara gelecek oolan bu millet ittifakı hak hukuk dedikleri gibi bizlerin de hakkını hukukunu geri vereceklermi vermezlerse onlara da saydıklarım geçerli olsun.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. beddua

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    hatırlatmakla canımı yaktın be clasman hocam egerki bu şirketler hala borsada işlem yapmış olsalardı o çerezlik sermayelerle 120 000 kepez 500 000 çukurova sermayeli bu hisseleri almak için millet ya sıraya girerdi veya lotunu 100 -150 bin tl den bölünürdü ve yavrularını belki alırlardı uzanlar tam kıvamına gelmiş bu şirketlere bir sermaye artırımı yapar ve bizleri ihya ederdi ama şimdi hırsızlar ve çocukları ihya oluyordur acaba bu işin de bir nası yokmuydu hani hep nas derler ya inşallah kursaklarında kalır ölemezlerde kıvrım kıvrım kıvranırlar hem de bu dünyada gözlerimizle görür kulaklarımızla duyarız keşke bu kadar beddua almasaydık derlermi bilmem ama zannetmiyorum dahası yokmu diye agızlarının suyu akarak feldir feldir ararlar.
    bakalım 2023 de iktidara gelecek oolan bu millet ittifakı hak hukuk dedikleri gibi bizlerin de hakkını hukukunu geri vereceklermi vermezlerse onlara da saydıklarım geçerli olsun.
    Bildiğim kadarı ile 17 bin ortak var.Aileleri ile beraber 68 bin kişi eder.Bu 68 bin kişi sabah akşam beddua ediyordur.Bu kadar beddua alanların işleri hem bu dünya da hem de öte dünyada işi zor.Bekleyelim görelim hazin sonlarını.

7.  Alıntı Originally Posted by naim Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarı ile 17 bin ortak var.Aileleri ile beraber 68 bin kişi eder.Bu 68 bin kişi sabah akşam beddua ediyordur.Bu kadar beddua alanların işleri hem bu dünya da hem de öte dünyada işi zor.Bekleyelim görelim hazin sonlarını.
    sevgili hocam bu hırsız takımı bana bu dünya yetiyor bana ne öteki dünyadan dercesine beddua alsalar ne olacak çoluk çocukları bir kazma balta sapı tutamaz ama trilyonlar içinde yüzüyor kimse de sormuyor ve de soramıyor krallıklarına bu degirmenin suyu nerden geliyor diye başka ne diyelim gariban sürünsün bunlar köşklerde yaşasın bu halka da bu müstehak sanki takım tutuyorlar.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 43/48 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •