Sayfa 39/48 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 305 - 312 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Adam 2 tane bankayı soydu kaçtı
    .ama adamın kacırdıgı paraları devlet madurlara ödedi.sanki hiç bir sey olmamış gibi rezilce pişkin pişkin normal hayatını sürdürüyor.ama bunlara deger veren bir güruhta bu kaçkınları parlatıyor .bunlardan medet umuyor.

4. bu sayfa , devletin haksız yere el koyduğu şirketlerin hissedarlarının bilgi paylaştığı sayfadır.

bilginize
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Adam 2 tane bankayı soydu kaçtı
    .ama adamın kacırdıgı paraları devlet madurlara ödedi.sanki hiç bir sey olmamış gibi rezilce pişkin pişkin normal hayatını sürdürüyor.ama bunlara deger veren bir güruhta bu kaçkınları parlatıyor .bunlardan medet umuyor.
    bizi bu duruma düşüren keyfi bir şekilde hisselerimize çöreklenen ler kuzu mu gerçek hırsızlar onlar mı istersen iyice incele bizlere bu hisseleri devlet sattı iktidar çarptı bunu yaglayan gürüha sen esas bak
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. bizim buralarda ayakkabı boyayıcısı amcamız var, yolunu bulsun diye ayakları sandığına
    uzattım. nasıl amca geçinebiliyormusun bu işle filan dedim. anlattı durumunu,
    bana da sordu tayyipi severmisin diye bende evet dedim. ben de severdim dedi.
    değişik birşeyler anlattı inanmadım.
    tayyip dedenin gizli paralarına inşallah amerika el koyar da millet ne olduğunu
    anlar diye dua filan ettiğini söyledi.
    bir de sıfırlanan paralar filan varmış. ben anlamam da acaba bu paraların çalma çırpma olma ihtimali var mı
    o amcanın rahmetli abisi de mili görüşçüymüş. yemez içmez yardım edermiş. bizim verdiğimiz paraları necmettinle beraber götürdüler
    islam hizmetine gidecek paraları , yediler diye sürekli beddua edermiş.öyle diye diye rahmetli olmuş.
    abimin duası tutardı, göreceksin yakında gerçekleri dedi. ben de ne diyeyim inşallah dedim, geçiştirdim.
    hep yiyormu bunlar yoksa hikaye mi.

7.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    bizim buralarda ayakkabı boyayıcısı amcamız var, yolunu bulsun diye ayakları sandığına
    uzattım. nasıl amca geçinebiliyormusun bu işle filan dedim. anlattı durumunu,
    bana da sordu tayyipi severmisin diye bende evet dedim. ben de severdim dedi.
    değişik birşeyler anlattı inanmadım.
    tayyip dedenin gizli paralarına inşallah amerika el koyar da millet ne olduğunu
    anlar diye dua filan ettiğini söyledi.
    bir de sıfırlanan paralar filan varmış. ben anlamam da acaba bu paraların çalma çırpma olma ihtimali var mı
    o amcanın rahmetli abisi de mili görüşçüymüş. yemez içmez yardım edermiş. bizim verdiğimiz paraları necmettinle beraber götürdüler
    islam hizmetine gidecek paraları , yediler diye sürekli beddua edermiş.öyle diye diye rahmetli olmuş.
    abimin duası tutardı, göreceksin yakında gerçekleri dedi. ben de ne diyeyim inşallah dedim, geçiştirdim.
    hep yiyormu bunlar yoksa hikaye mi.
    amca haklı bütün çevrelerine bak bir duvara çivi çakmamış ve beceremeyenlerin alayı köşelik çoluk çocukları ne iş yapmışlar da kattirilyonluk mal varlıkları oluşmuş din iman hak getire dillerinde esas içleri yeşil dolarlala dolu bu cennahın
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. Din tüccarları vatandaşın paralarını çalmış,suçlu Fransadaki zat he mi ? Görüyormusunuz ?Medya Gücünü ?

Sayfa 39/48 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •