Sayfa 40/48 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 313 - 320 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. Çok eminim biliyorsunuz fakat unuttunuz galiba.şöyleki;zati muhterem o zaman ekonomiden sorumlu şahıs a soruyorlar sayın bakan tahtası kapalı olan hisselerle ilgili bir çalışma var son durum nedir acaba diye boryad dan sorarlar.cevap;bu duyum yada dedikodu degil kulaksan kulaga bir yalanda degil.google dan eger bu sorunun cevabını mutlaka bulursunuz...ne diyor bu zat bildigim kadarıyla böyle bir durum söz konusu degil hisse senedi risktir ve sonuclarına katlanacaklar dedi...keske bu kadar deseydi vallahide billahise üzülmezdim üzerine be dedi biliyormusunuz...üzerine soguk su içsinler dedi.billahise tillahide aynen bu tabirle.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Yarın el koymanın 19. Yıl dönümü, ey yüce rabbim 19 yıldır beni mağdur, perişan edenleri bu cuma günü hürmetine sende mağdur et. Amin

4.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Yarın el koymanın 19. Yıl dönümü, ey yüce rabbim 19 yıldır beni mağdur, perişan edenleri bu cuma günü hürmetine sende mağdur et. Amin
    memlekette müslüman kalmadı hep ateist deist ve buna benzer birşeylere dönüştü. Peygamberin ahlakıyla ahlaklanma
    savaş ortamı diyerek allah nidalarıyla cihad mafya gasp çökme v.s. ye dönüştü. 2003 de çeaş kepez bunun başlangıcıymış.
    devam edip gidiyor. Yaratıcı yardımcın olsun.bir afrikalı lider demiş, hristiyanlığı aldık, geri kalan herşeyimiz gitti diye.
    burada da islami versiyonu olmuş sanırım. Örnek insanlar artık reisler.. vatandaşlar artık reislerinin ahlaklarıyla ahlaklanmaya başladı. allah reislerimize vicdan verirde 18 sene sonra özür dileriz derler mi.

5. Sağolasın guerra, Biblo gibi, ahh ahh

6. Daha önce bir kısmı çukurova ve kepez elektrik bünyesinde bulunan iletimi özelleştireceklermiş. Önce özelleştir sonra devletleştir sonra tekrar özelleştir.. Ya siz de hiç Allah korkusu, vicdan yokmu.. Nedir bu 18 yıldır bizlere çektirdiğiniz.. Aklıma geldikçe çıldırasım geliyor..

7. Bu yazdığımı cimer e, özelleştirme idaresine, spk ve borsa İstanbul kurumlarınada ilettim

Sayfa 40/48 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •