Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Kol saati önerilerinizi alabilir miyim?

1. Cool Kol saati önerilerinizi alabilir miyim?

Bir haftadir kol saati almak icin incelemelerde bulundum...
    Su ana kadar pilli (quarz) saatler kullandim, en son seramik olan güzelim saat yere düserek kirildi

Artik otomatik bir saat almanin zamani geldi diye düsünüyorum.

su an, her an siparisini verebilecegim saat: http://www.chrono24.com.tr/tissot/pr...-id4698888.htm

Ama, acaba 5bin liraya kadar, buna benzer, daha iyi ve belki degerini koruyacak (zamanla degerlenebilecek) bir Omega, Tag Heuer, Longines bulabilir miyim diye düsünüyorum... Ama sabrim kalmadi, bir an önce yeni saatimi koluma takmak istiyorum

Saat ustalari varsa aramizda, bir iki tavsiye verebilirler mi?

2. alacaksan bunu al
    patek philippe'nin 5101g modeli pek meşhur.
    hem de sudan ucuz.

http://www.patek.com/en/home

sonra orjinal fatura neyim de veriyorlar.

3. hayırlı olsun o zaman.
    güle güle kullan.
    kolunda eskisin.
    güzel anıların olsun

4. Casio F-91W al pili bittikçe yeniden alırsın.
    O kadar para verme saat saattir.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,009
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Patates Yazıyı Oku
    Ama, acaba 5bin liraya kadar, buna benzer, daha iyi ve belki degerini koruyacak (zamanla degerlenebilecek) bir Omega, Tag Heuer, Longines bulabilir miyim diye düsünüyorum... Ama sabrim kalmadi, bir an önce yeni saatimi koluma takmak istiyorum
    2. ellere'de bakabilirsiniz,
    zamanla değerlenen saatler "sınırlı üretim" onlarr
    Onları'da o fiyatlara bulamazsınız ...

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Casio F-91W al pili bittikçe yeniden alırsın.
    O kadar para verme saat saattir.

Olur, siz de makyaj malzemesi falan almayacaksanız!

7. Franck Muller'in Aeternitas Mega modeli ile , LOUIS MOINET'in Meteoris Collection modelini şiddetle tavsiye ederim. Kolçaklı seviyorsanız da her centilmenin cebinde olması gereken Breguet'in Grande Complication Marie-Antoinette modeli olmazsa olmazım... yok ağa ben bling tasarım seviyom diyorsanız da rolex'in elmas kaplı modellerinden bakabilirsiniz miami'de veya rodeo drive gibi usa semtlerinde...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •