Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 9 - 16 arası.

Konu: İstanbul 3. Havalimanı Arnavutköy İlçesi / Yenişehir Proje Bölgesi Arsa Tarla Başlığı

1. hayal kurmayın o kadarda boyalık geleceğin floryasıymış. Ondan önce sabiha gökçene bir bakın etrafı floryamı oldu. Havaalanı yakın yerler tüm dünyada varoş bölgelerdir sesten dolayı.Atatürk havalimanı istisnaydı. 3. havalimanı etrafında yerleşim yok olsada bir florya asla olamaz.

2. Kanal istanbul manzaralı diye millete yer kakaladılar işte şöyle değerlencek böyle olacak lüks villalar yapılacak denildi. Yıl 2012 de açıklandı yıl 2017 olmuş daha kazma vurulmadı. Vurulmayacakta.

Çok emin olma istersen.
    Bak asrın lideri kendisi açıkladı 2018 de temelini atacaklarının Kanal İstanbul'un.
    Müteahhitlerini boş bırakmayacak yaşadığı müddetçe anlaşılan.

4. Sayın Tunder Ben kanal İstanbul dan bahsetmedim ki. Arnavutköy'e 3, Köprü ve Dünya nın en büyük havalimanlarından bir tanesi yeter de artar bile. Sahiba Gökçen'le ne kıyaslıyorsunuz

5. Durusu yu biliyor musunuz ? Durusu Park Evlerini ? 5.000 m2 müstakil arazi içinde malikaneler. Şimdilik fiyatları 1,500,000 $
    Boyalık ta kır vilları fiyatları ( ki satılık yok ) kim bilir ne eder. Bu bölge yeni havalimanına 5 km. Dibinde de değil.

6. Bu arada benim bölge de 1 m2 yerim yok sadece bakıyorum araştırma yapıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by shadowfags Yazıyı Oku
    Bu arada benim bölge de 1 m2 yerim yok sadece bakıyorum araştırma yapıyorum
    yassiorende bant disini es gecmeyin arastiriken.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

Durusu da arsa alırken su havzası içinde olup olmadığı konusuna çok dikkat edilmeli. Bu konuda , yer alıp zarara uğramış tanıdıklarım var. Durusu hoş,güzel bir yer. Daha gelişmiş , bünyesinde turistik otel olan bir köy .

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •