Arama sonucu : 6 madde; 1 - 6 arası.

Konu: Aracı kurum tavsiyesi

1. Aracı kurum tavsiyesi

herkese merhaba,

şu anki aracı kurumumun komisyon oranı binde 1. başka bir avantajını göremiyorum. daha iyi bir kurumla değiştirmek istiyorum fakat kararsız kaldım. önceliklerim şunlar olabilir

1 komisyon oranı binde 1den fazla olmamalı
    2 anlık fiyat takip edebileceğim telefon aplikasyonu olmalı. kaliteli bir aplikasyon
    3 grafiklere investing.com'dan bakıyorum gerçi. kurumun bir programı varsa olabilir. investing.comu da forum sayesinde tanıdım

investing.comdaki grafiklerin üzerine çizdiğimiz notları kaydedemiyoruz sanırım. dolayısıyla her seferinde baştan çizmem gerekiyor. böyle kaydedebileceğimiz bir program varmı?

ziraat yatırımı inceledim. güzel gözüküyor. telefonu appi iyi, komisyon oranı okey ve derinlik satın alırsanız işlem hacminize göre para iadesi de yapıyorlar.
    akyatırım da fena değil fakat komisyon oranları yüksek fakat profesyonel gözüküyor.
    açıkçası kararsız kaldım. tavsiye edebileceğiniz kurumlar olursa şimdiden teşekkür ederim.

2. Tavsiye amaçlı değil ama bilgi amaçlı ... Gedik Yatırımdayım. 10 binde 5 komisyon oranı. Lakin komisyon oranında asıl belirleyici olan portföy büyüklüğü ve işlem sıklığın. Applicationu da gayet güzel.
    Bol kazançlar

Vazgeçtim.
    Tavsiye yok.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4.  Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Tavsiye amaçlı değil ama bilgi amaçlı ... Gedik Yatırımdayım. 10 binde 5 komisyon oranı. Lakin komisyon oranında asıl belirleyici olan portföy büyüklüğü ve işlem sıklığın. Applicationu da gayet güzel.
    Bol kazançlar
    Selamlar.daha detayli bilgi verebilirmisiniz ,cepten canli izleme ekrani veriyorlarmi,grafik cizme v.s imkanlari varmi.ek ucret v.s takas saklama ucreti aliyorlarmi gibi..?
    Birde info yatirim nasildir bilgisi olan arkadas varmidir.bir kac zamandir ariyirlar ama musayit olamadigimdan detayli gorusemedik.endisem ileride toros menkul gibi olabilirmi,az komisyon odeyecem diye sermayeden olmayayim..

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

5. Garanti kullanan var mi?

6. cepten canlı için işyatırımda 500TL lik hisse tutun ücretsiz canlı izletiyor ancak derinliksiz.
    garanti de aynı sanırım
    kalan büyük kısım ise diğer kurumlarda dağıtın TEK kurumda çalışmayın
    örnek AGYO hissesini taşıyorsunuz diyelim iki kurumda aynı oranda bile tutmayın birindeki sıfırlayınca bakın nasıl TAVAN çekiyor
    ondan sonra vatandaş izlendiklerine inanmıyor
    tövbe ###

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •