Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: LIOYS - Lio Yağ

1. LIOYS - Lio Yağ

Lioyağla ilgili haberler varmı hiç

Alıntı Originally Posted by mahzen01 Yazıyı Oku
    Lioyağla ilgili haberler varmı hiç
    He var.....

3. Yanlıs anlamayın mutlaka bir zarar gormüssünüzdur.Ancak hala özellikle sok larda satılıyor bu ürün.Enteresan.Aksam yatip sabah kalkinca ne olacagi bilinmez borsada.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Raks ürünleri genel olarak mağazalarda satılıyor gayet güzel..olan yatırımcıya oluyor.Bu örnekleri çogaltabiliriz..sabah,emsan,raks,lio yağ vs.

5. Evet şok marketlerde yeni LİO YAĞ ürünleri satılıyor demek ki üretim faaliyet devam ediyor..Yazıklar olsun duyarsızlık gösterim gariban küçük yatırımcının soygunculara başını tutanlara bu şirketlerin borsa kotundan şaibeli,hileli çıkmalarına bilerek göz yumanlara..Ahiret aleminde hepsinin iki elim yakalarında olacak.. Vakıflar bankasından çektiğim kredi ile otuz bin lot LİO hisse senedi almıştım hakkım haram olsun bu şirketin borsa kotun çıkmasına vesile olanlara ..

Adamlarin sutu bozuk. Seni korumasini, adaleti saglamasini bekledigin otorite ise gorevini yapmasini birak dolandiricilar ile ortaklasa yatirimciya tezgah kuruyor. Sedat Peker'in soylediklerine bak. Neden saniyorsunuz o kadar insan magdur oluyor, kimse birsey alamiyor. Yasama-Yurutme-Yargi ayni elin tekelinde.

Bu sirket o zamanlar Rafael Salgado'da kanserojen ciktigindan cok buyuk bir potansiyele sahipti. Cok islem yaptim. Bu bir 50 hissesi idi, oyle antin kuntin birsey degil. Para kaptirmadiysam sansimadir.

7. 666 kardeş ,haklısın hırsızlar,dolandırıcılar,soyguncular hepsi aynı tavanın balıkları tepeden ayak tırnağa kadar hepside birbirlerini çok iyi koruyorlar olan biz küçük yatırımcılara oldu maalesef....

8. Sezgin gıda vardı az bir lot battı.. Bu amigo fıstıklarını derby felan dagıtıcıydı.. Birazda lioys var ama onemsız hala durur akbank yatırımda
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •