Special Days Image
Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 51 madde; 25 - 32 arası.

Konu: CBSBO - CBS Boya

1. Bana değil Cass67'ye sorunuzu sorun çünkü bende onun sevindirici haberlerini beklyorum güldüğüne neşeli olduğuna dans ettiğine göre vardır birşeyler ateş olmayan yerden duman çıkmazmış

2. Bundan birkaç yıl önce tv de izlediğim bir haber vardı.Dünyaya filanca tarihe kadar bir meteor çarpacak kadar yakından geçecek, belkide çarpabilirde öyle bir ihtimal var diye haber yayınlanmıştı.O tarihi bekledik meteor dünyaya çarpmadan geldi geçti.Merak ettim dünyanın nekadar yakınından geçmiş diye 100 milyon mu 100 bin km mi neyse uzağından... Bu mu bizi tedirgin eden haber diye söylendim kendi kendime.Ne haber ama.

Cass67 kardeşimizin verebileceği haberde böyle olmaz inşallah.

3. Cass67 kardeş,
    Bizimle paylaşmak istediğin Çbs şirketleri ile ilgili yeni bir haber mi var? Umarım tünelin sonunda ışığı gösteren değerli bir haberdir.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bundan birkaç yıl önce tv de izlediğim bir haber vardı.Dünyaya filanca tarihe kadar bir meteor çarpacak kadar yakından geçecek, belkide çarpabilirde öyle bir ihtimal var diye haber yayınlanmıştı.O tarihi bekledik meteor dünyaya çarpmadan geldi geçti.Merak ettim dünyanın nekadar yakınından geçmiş diye 100 milyon mu 100 bin km mi neyse uzağından... Bu mu bizi tedirgin eden haber diye söylendim kendi kendime.Ne haber ama.

Cass67 kardeşimizin verebileceği haberde böyle olmaz inşallah.
    Çok farklı bir haber olacağını düşünmüyorum ancak ummadık taş baş yararmış dilerim Cass67 hemşehrimiz ters köşe yapar bizide hayırlı bir haber verir ..İşte o zaman Taksim'de tüm CBS BOYA ve CBS PRİNTAŞ mağdurları hep birlikte halay çekeriz

5. 2 onur 2 bu sayfayı sen renklendirirsin.

6. cass67 çbsbo genel kurulu yapılacaktı habermi aldın.anlatta bu fakirlerde şenlensin

7. Cumhuriyetimizin 97. Kuruluş yıl dönümünde herkesin Cumhuriyet Bayramı Kutlu olsun...

8. Borç yapılandırma kanunu meclisten geçti herkese hayırlı olsun.....

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •