Sayfa 875/986 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 7882 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    495
    günlerdir alt kademelere alış giriyorum, arkadaş durmadan veriyor.

YTD....

2. Ben sunu ogrendim bu kagitta burasi diptir vay burdan doner dedigin yerden bi on kademe daha çakıyor. ..

3.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Ben sunu ogrendim bu kagitta burasi diptir vay burdan doner dedigin yerden bi on kademe daha çakıyor. ..
    Daha da inad yaparsan, "al anahtarları der", gider yanına yenisini kurar.

Patronun elindeki "ipin" boşluğunu alacaksın, inatlaşırda, "ip" gerildiğinde çekmeye devam edersen, öyle bir çeker ki yuvarlanır gidersin.

Patron daima "büyüktür".

4. Gelen kar azımsanmayacak miktarda idi. Peki örneğin 44 ml yerine kar 60 ml gelseydi senet buralara düşmeyecekmiydi? Bence düşecekti. Olumlu veya olumsuz Hangi kar açıklamasından sonra düşmedi ki? Ben Uzun bayram tatili öncesi, ABD ve Çin sebebiyle tedirgin olan dünya piyasaları, bir de sanki güllük gülistanlık varmış gibi içeride yere serilen kurlar... Böyle bir durumda patron ne yapacak? Yükseliş başladı diye 5.80den atlayanlar kahredecek. Şahsen elimdeki malın yarısını 5.95 ve üzeri verirken hah işte gidiyor alayım demenin anlamı var mı? Spekin oyunu açık değil miydi? Çok açıktı.Ama kimler olduğu bilinmez hemen şurayı geçerse hedef 7.5 diyenlerin gazına gelen hala var mı? Bir de şunu ilave etmek isterim: spek bugün bu oyunları oynayabiliyor sebebi çokça yatırımcının olmamasıdır. Müthiş sığ bir piyasada spek sahnede resmen dans ediyor. 5.20'ye mi aldın? Verir 5.05'e ucuz aldım dediğin rakama bir daha gelmesi hayal olur. Peki spek bunu inadına mı yapar? Hayır... Oyunun kuralı gereğidir.

Behzatın konuşmasına gore ric hakli galiba.

6. Bir önceki dibine gidiyor gibim 461 lere. Simdi ordan dip diye alirsin bu s.siz muptezel spek bi 10 kademe daha asagi çakar

Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Behzatın konuşmasına gore ric hakli galiba.
    Haklı tabi
    Bu forum nimet
    Ne mutlu
    Hakkı ile idrak edip
    Değerlendirebilene
    İki indikatörü tek geçerim
    Biri ters diğeri düz
    Behzat dayı ve Credit suistimal
    Behzat dayıya selamlar
    Mutlu bayramlar

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Haklı tabi
    Bu forum nimet
    Ne mutlu
    Hakkı ile idrak edip
    Değerlendirebilene
    İki indikatörü tek geçerim
    Biri ters diğeri düz
    Behzat dayı ve Credit suistimal
    Behzat dayıya selamlar
    Mutlu bayramlar
    desene behzat dayı günlerdir bu sayfaya boşuna yazmıyor. kim kimi aldatmak için yazıyorsa Allah yedirmesin.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

Sayfa 875/986 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •