Sayfa 884/965 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934 ... SonSon
Arama sonucu : 7717 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Yazımdan anladığın siyaset yaptığım mı? hemen silaha sarılır gibi cephe alıyorsun.Oysa burada yatırımcı hangi görüşten olursa olsun ekonomi ve borsa adına yaşananlardan rahatsızdır.Ortada hiçbirşey yokken birden siyasette umulmadık gelişme yaşanıp borsanın tepetaklak olmasından kim memnun olur?
    Benim siyaset yaptığım yok ama sen hemen de yazımı saldırı gibi görüp siyasi cephe alıyor ve rengini ortaya koyarak asıl sen siyaset yapıyorsun.Kaldı ki siyaset yaptığımı düşünüyorsan,site kuralları siyaseti yasaklıyor zaten,hemen şikayet et yorumumu silsinler.
    Ayrıca burada kimse kimsenin aklıyla haraket etmeyeceğini bilmeme gafletinde ve saygısızlığında hiç olmadım.Yorumu eleştirirken biraz saygılı ol.

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Yazımdan anladığın siyaset yaptığım mı? hemen silaha sarılır gibi cephe alıyorsun.Oysa burada yatırımcı hangi görüşten olursa olsun ekonomi ve borsa adına yaşananlardan rahatsızdır.Ortada hiçbirşey yokken birden siyasette umulmadık gelişme yaşanıp borsanın tepetaklak olmasından kim memnun olur?
    Benim siyaset yaptığım yok ama sen hemen de yazımı saldırı gibi görüp siyasi cephe alıyor ve rengini ortaya koyarak asıl sen siyaset yapıyorsun.Kaldı ki siyaset yaptığımı düşünüyorsan,site kuralları siyaseti yasaklıyor zaten,hemen şikayet et yorumumu silsinler.
    Ayrıca burada kimse kimsenin aklıyla haraket etmeyeceğini bilmeme gafletinde ve saygısızlığında hiç olmadım.Yorumu eleştirirken biraz saygılı ol.
    boşverin ortak biz eskilerin yani yaşlı kesimin ve bizden eskilerin veya bir atasözü :
    (anlayana sivrisinek saz .. anlamayana davul zurna az )
    siyasetin içi dışı ve para herşekilde borsayı etkiler kıssaca:selamlar ve bol kazançlar
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    boşverin ortak biz eskilerin yani yaşlı kesimin ve bizden eskilerin veya bir atasözü :
    (anlayana sivrisinek saz .. anlamayana davul zurna az )
    siyasetin içi dışı ve para herşekilde borsayı etkiler kıssaca:selamlar ve bol kazançlar
    Çok teşekkür ederim değerli sulzer.Selam ve sevgilerimle sağlık ve bol kazanç dileklerimle...

4. Bu yükselişte "olmaz bu kadar baskı ! " dedirtiyorsa, gerçek alıcının olmadığı ama en iyi senedin borsanın en düşük kalmış senedi haline gelmesinin tek açıklaması olabilir bana göre; baskılayarak milleti bıktırmak ve senet toplayabilmektir amacı.Yoksa biz fabrikanın pazarını da biliyoruz,daralmayı da ama bu kadar baskıya da pes doğrusu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    469
    Borsada ne kadar kör, topal, batık tahta varsa son bir haftada yürüdü...

bu lanetin ayağına sanırsın ki, beton dökmüşler...

vebalı gibi kimse bulaşmıyor...malın tamamı tahta sahibinde sanırsam.

veya onun taşeronlarının ellerinde olabilir...

spek olsa kesin yürütürdü bu tahtayı diye düşünüyorum...

herkesin parası parada speğin ki gazete kağıdı değil herhalde...

ne olursa olsun bu tahtanın bu endeks teki ederi şu anda 7,50 olmalıydı.

YTD...

6.  Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    Borsada ne kadar kör, topal, batık tahta varsa son bir haftada yürüdü...

bu lanetin ayağına sanırsın ki, beton dökmüşler...

vebalı gibi kimse bulaşmıyor...malın tamamı tahta sahibinde sanırsam.

veya onun taşeronlarının ellerinde olabilir...

spek olsa kesin yürütürdü bu tahtayı diye düşünüyorum...

herkesin parası parada speğin ki gazete kağıdı değil herhalde...

ne olursa olsun bu tahtanın bu endeks teki ederi şu anda 7,50 olmalıydı.

YTD...
    CEMTS,ın %58 BUCIM,in patron cimento ve betoncu : İ.T ve GÖKÇEN bol kazançlar
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    469
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    CEMTS,ın %58 BUCIM,in patron cimento ve betoncu : İ.T ve GÖKÇEN bol kazançlar
    bende bu tahta neden yürümüyor diyorum kendi, kendime...

meğerse tahta sahibi betoncuymuş...

teşekkürler, sulzer.

8. Uzun süredir spekin taktik değiştirip borsanın bunca yükselmesine rağmen senedi bir ileri bir geri yaptırmasının sebebi olarak düşündüğümü burada belirtmek istedim.
    Öncelikle bizim spek öyle baştan kara haraket eden birisi değil.Uzmanlarla çalıştığı ve hem iç hem dış ekonomik gelişmeleri ziyadesiyle takip ederek değerlendiren birisi.
    Bence speki şu sıra asıl endişelendiren Almanya'nın geçtiğimiz çeyrekte %1 daralması ve Türkiye içinde ihracatın payı en yüksek olan Almanya olması endişeyi körüklüyor.
    Almanya'nın büyüyrbilmrk için çok büyük borçlanma ihtiyacı var.Ancak mevcut Alman yasaları bunu engelliyor.Çünkü borçlanma limitine çok yaklaşılmış.Almanya şimdi bu yasaları aşıp,borçlanma için yeni yol bulmaya çalışıyor.
    Ayrıca bırakın Türkiye'de MB faiz kararını ama asıl ABD'nin 18 Eylüldeki faiz kararı bekleniyor.Genel olarak piyasalarda FED'in 25 baz puan faiz düşüreceği yönünde görüşler var.Hatta Trump habire FED başkanı Powel'a faizleri düşürsün diye bağırıp duruyor.Şahsen bu bağırmanın numara olduğunu ve FED'in faiz düşürmeyeceği yönündeki görüşe daha yakınım.Çünkü ABD deki enflasyon ile mevcut faiz seviyesi uyumlu.Faiz düşürmez ise dünyadan para ABD'ye akacak.Trump'un da istediği bu.2020 de seçim var.ABD de ekonomi de iyi.
    Kısacası spek bunların sonucunu gördükten sonra senedin yönünü belirleyecektir diye düşünüyorum.

Sayfa 884/965 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •