Sayfa 888/911 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898 ... SonSon
Arama sonucu : 7286 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Körler sağırlar birbirini ağırlar !
    Daha yazılanı okuyup değerlendiremeyen, ekonomi ve iktisat ilminden bihaber olan bir insanın borsada işi ne? tabii ki kaybedeceksin.Burada yazdığın, sitem ve ağlamaktan öte elbet olmayacak.

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Kimse yoğurdum kara demez ama sürekli Cemtaş iyi iyi diye hem kendimizi hem diğer yatırımcıları coşturmanın anlamı da yok diyorum.Baksanız ya; spek için senet pislikten değersiz.Ama ilginç ! BUCİM yine de yükseliyor.Çimento satıp Cemtaş'ı kurtaracak herhalde !
    cemts yükselirken bucım devamlı düşüş içinde idi :
    bucım için biliyorumki ironi yaptınız fakat olmaz diye birşey yok bu defada bucım %500 gidebilir mesala..
    bucım ilginçlik devam ediyor yani hisse tutulmaya çalışılıyor işlem hacmi endeks + olursa artıyor - olursa sıglaşıyor..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    cemts yükselirken bucım devamlı düşüş içinde idi :
    bucım için biliyorumki ironi yaptınız fakat olmaz diye birşey yok bu defada bucım %500 gidebilir mesala..
    bucım ilginçlik devam ediyor yani hisse tutulmaya çalışılıyor işlem hacmi endeks + olursa artıyor - olursa sıglaşıyor..
    Değerli Sulzer; BUCİM'in yükselmesi beni ziyadesiyle mutlu eder.Ben Cemtaş ile Bucim arasındaki az da olsa ters korelasyona dikkat çekmek istedim.Aslında şu sıra sayın İzmirli Hoca'mızdan buna dair bir görüş gelseydi mutlu olurdum.Kendilerini anmışken sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
    Bildiğiniz gibi çimento satışlarının artacağına dair henüz bir belirti yok.Malum BUCİM şu sıra Cemtaş bilançosuyla geçiniyor. Bucim az da olsa artıyor ya da tutunuyor ama Cemtaş'ta müthiş bir umutsuzluk algılamasıyla baskı var.Yoksa şahsen her zaman ifade ettim.BUCİM şu an gerçek değerinin 1/6 sı ile işlem görüyor.
    Kısacası yine bir numara içindeler.

4.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Değerli Sulzer; BUCİM'in yükselmesi beni ziyadesiyle mutlu eder.Ben Cemtaş ile Bucim arasındaki az da olsa ters korelasyona dikkat çekmek istedim.Aslında şu sıra sayın İzmirli Hoca'mızdan buna dair bir görüş gelseydi mutlu olurdum.Kendilerini anmışken sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
    Bildiğiniz gibi çimento satışlarının artacağına dair henüz bir belirti yok.Malum BUCİM şu sıra Cemtaş bilançosuyla geçiniyor. Bucim az da olsa artıyor ya da tutunuyor ama Cemtaş'ta müthiş bir umutsuzluk algılamasıyla baskı var.Yoksa şahsen her zaman ifade ettim.BUCİM şu an gerçek değerinin 1/6 sı ile işlem görüyor.
    Kısacası yine bir numara içindeler.
    BUCIM çimento satışlarının rekor kırdıgı 2011 yılında bile fiatı 3.20 tl ..?
    yani çimento veya beton satışları pek bu hisseyi tınlatmıyorlar ve özellikle İ.T tarafından baskı yapıldıgını düşünüyorum..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. 10 yıllık Cemtaş yatırımcısıyım bu zamana kadar Cemtaş'ta böyle bir baskı asla görmedim.Rulman çeliği bile yapan,yakında en az 4 adet yeni çelik patenti resmileşecek olan Cemtaş'ı sen tut bu endekste böyle baskıla.Umarım güzel haberlere gebedir.

6. Suyu kaynayan bir cemtaş artık fokurdaşip kabının dışına taşması lazım

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Fokur fokursun cemtaş buhar olup uçma

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Buralarda olgunlaştığını düşünüyorum. Kısmetimiz vardır inşaallah. Ytd

Sayfa 888/911 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •