Sayfa 11/908 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 81 - 88 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. 3 gündür izliyorum tahtayı bi cacık olacağa benzemiyor. Yüksel sonra aşağı bas başka bişey yok. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mühendis34 Yazıyı Oku
    3 gündür izliyorum tahtayı bi cacık olacağa benzemiyor. Yüksel sonra aşağı bas başka bişey yok. Ytd
    Aynen katılıyorum, önce yükseliyor sonra -1 kuruş ile kapatıyor günü. Bugün umutlanmıştım oysaki...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by aykutozdemirgyte Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum, önce yükseliyor sonra -1 kuruş ile kapatıyor günü. Bugün umutlanmıştım oysaki...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Size şukadar söyliyeyim oyuncular burayı tercih ettiler bu gün; ama bence çok riskli,,,,, 2-3-4 olur bilinmez... ben izlemeyi sectim

Çemaş ortağı Işıklar Holding hisse sattı

Çemaş Döküm Sanayi, hissedarı Işıklar Holding'in 1.73-1.74 TL fiyat aralığından 2.000.000 adet pay satışı yaptığını bildirdi.Bu satış sonrası Işıklar HOlding'in Çemaş'daki payı yüzde 3.67'ye geriledi.

Işıklar Holding imzasıyla KAP açıklaması:

14.06.2017 - 14.06.2017 tarihleri arasında ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,73 - 1,74 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 2.000.000 adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 14.06.2017 tarihi itibariyle %3,67 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : IŞIKLAR HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. şirket ortağı hisse satarsa hisseye nasıl yansır acaba

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Çemaş'ın ortağı Işıklar Holding, Çemaş hissesinde 2.5 milyon adet pay satışı yaptı

Çemaş'ın hissedarı Işıklar Holding, 1.83-1.85 TL fiyat aralığından 2.500.000 adet pay satışı yaptığını bildirdi.Bu satış sonrası Işıklar Holding'in Çemaş'taki payı yüzde 2.62 oranına geriledi.

Geçtiğimiz günlerde Işıklar Holding 2 milyon adet hisse satışı yine yapmıştı.

Işıklar Holding imzasıyla KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"19.06.2017 - 19.06.2017 tarihleri arasında ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,83 - 1,85 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 2.500.000 adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 19.06.2017 tarihi itibariyle %2,62 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür."
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. Günaydın, bol kazançlar, bu kadar hareketli bir kağıtta bir ayı geçmiş sadece 5 yazı var forumda, yanlış semtte mi kiraladık, Nedir ne değildir bilgi verecek var mı acaba?

Sayfa 11/908 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •