Sayfa 12/909 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 89 - 96 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by HİSSEKİRACI Yazıyı Oku
    Günaydın, bol kazançlar, bu kadar hareketli bir kağıtta bir ayı geçmiş sadece 5 yazı var forumda, yanlış semtte mi kiraladık, Nedir ne değildir bilgi verecek var mı acaba?
    Demeye kalmadı yine almaya başladılar.

Şirketin genel müdürü istifa etmıs.Sektorun eskı duayen ve vizyon sahıbı bir abimiz yerıne atanmış...Hem şirket hemde ky lar için çok hayırlı adımlar atacağına ve sırketi bir üst lige çıkaracağına tüm kalbımle inanıyorum..,bnde hisse alıp şansımı fırsata donusturecegım...

3. LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Citibank %5 sinirina gelmis
    Toplam 11.750.000 lot virman yontemiyle alis yapmis.
    %5 i gecerse haberle bildirim yapmak zorunda sanirsam.
    Bence Kritik bir yerdeyiz. Hissede agresif hareketler gorebiliriz. Insaalah yukari yonlu olur. Hossenin %83 deniz ve is uzerinden tek kiside %5 de citide
    %88 tek kisi kontrolunde. Ve bu hisseleri dagitmak istiyorlarsaa hisse bir kac tavan gormeli. Bence Metro yatirimdan Galip ekibini cagirmalilar. O halleder.
    Ben kisa bir sure icinde cemasta yukselen bir seri bekliyorum. Hade hayirlisi. YTD

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1,98 2 üzeri 2,35 gelebilir

6.  Alıntı Originally Posted by stock_investor Yazıyı Oku
    Sayın investor, ayni sekilde nibaş, grafiğini yapıp, nibaş topiğe atarmisınız

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 13.06.2017* saat:14:31

***COMDO*** COMPONENTA DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Esas Sözleşme Tadili )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Esas Sözleşme Tadili

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

02.05.2017 tarihinde Esas sözleşme tadili ile ilgili*olarak, Sermaye Piyasası Kurulu Ortaklıklar Dairesi Başkanlığına**yaptığımız başvurunun,* ana ortağımız Componenta Oyj* nin**şirketimiz* hisselerini* satıs süreci *henüz**tamamlanmadığı için* iptal edilerek, ilgili müracaatı daha ileriki**bir tarihte* sürecin tamamlanması* sonrasında* tekrar**yapacağımızı beyan ederiz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yukardaki haber 13 haziran 2017 tarihli comdo'nun kap açıklaması.comdo'nun satış süreci halen devam etmekle birlikte sona doğru yaklaşıyor galiba.cemtaş'da comdo satışı ile ilgilendiğini daha önce kap'a bildirmişti.eğer bu gerçekleşecek olursa cemtaş sektörde global bir oyuncu olur.bugün göstermiş olduğu performans ve yıllar sonra 2 tl üzerinden güçlü alımlarla yaptığı kapanış bana manidar geldi.dikkatimi çekti siz değerli forum dostlarımlada paylaşmak istedim.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 12/909 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •