Sayfa 147/909 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 7266 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Reis önemli olan bu malı kimin aldığı değil midir ..kynin bence bu malı bu fiyatlardan alma şansı pek yoktur....
    Aslında bence tahtayı bozmamak için satış esnasında dikkat ettiysen 4.14 lere kadar tahtayı yukseltip malı o şekilde sattılar ...aksi halde tahta bozulacakti...tabiki bunlar tahmin bakalım zaman ne gösterecek...
    Kwon kardeşim ben riskli hisseleri severim ama kritik noktalarda satarım....İlk defa satış haberi geldi......Ben yarısını satarım ,baktım hisse düşüyor,diğer yarısını da satarım....Yükselirse 4.20 üzerinde tekrar alırım.....!!!

Benim stratejim bu şekildedir.....!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by istinyeli34 Yazıyı Oku
    Dediğim gibi cemas dinlenecek biraz
    Haklıymışsın İstinyeli 34 kardeşim...Adese ve ittifakı da Mecnur yapıyormuş.....!!!!

Kuyaşta Mecnur ve Mübarekler mi anlaşacak?

3.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Haklıymışsın İstinyeli 34 kardeşim...Adese ve ittifakı da Mecnur yapıyormuş.....!!!!

ana karargah cemas değil yani artık
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku

Kuyasta herhangi bir hareket yok ama ...adese oldukça hareketli olsa da...

Tatar bahar geliyor boya badana mevsimi başlıyor senin tavukların kümesleri boyamıcan mı?

6. Cemas-kuyas ön forvette

7.  Alıntı Originally Posted by istinyeli34 Yazıyı Oku
    Cemas-kuyas ön forvette
    Adesede haber üzerine bir yükseliş yaşandı.Hem de ittifakla beraber bir operasyon var....Kuyasta ise Mubarekker hala mal topluyor.....Hareket tam netleşmedi...Hergüngıdım gıdım yukselse iyi olacak...!!!

Bir ayağım cemasta olacak ama yarı mali satacagim yarın.....Hisse satışından sonra celasin durumunu bir görmek lazım....!!!

Ben kuyaş almam. Mubarekler istikrarsız hareketler yapıyor.Mecnur ve kemer Caunry çiler istikrarlı yükseliş yaşatıyor. .....!!!

Ben açıkçası Cemasin düşeceğini zannetmiyorum.Böyle olsa hepsini satarım.Ama yine de yarısını satip riski azaltacagim....!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Tatar bahar geliyor boya badana mevsimi başlıyor senin tavukların kümesleri boyamıcan mı?
    Çok kardesim yatan hisselerle isim olmaz.....Yatan hisselere koyacağım parayı ben arsalara yatirdim.Bana MACERA HISSELERI LAZIM......!!!

Sayfa 147/909 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •