Sayfa 393/911 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7281 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Simdi size soruyorm bu SPK nin yaptgi ihanet degilmidir neden hissenn dusmesne izin veryolar gelin SPK baskanini ve ekibini mahkemeye verelm maddi ve manevi davalar acalim
    sen pert kartala bentley parası ode sonrada efendim aynı fiyata keriz bulamıyorum dava açalım ona buna hade ordan...onc kendini bir sorgula sonra açarsın dava

2.  Alıntı Originally Posted by ahmet23 Yazıyı Oku
    Satışta ne kadar var

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1.263.028 adet

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    sen pert kartala bentley parası ode sonrada efendim aynı fiyata keriz bulamıyorum dava açalım ona buna hade ordan...onc kendini bir sorgula sonra açarsın dava
    alakasız yorum , SPK resmen patronun ekmegine yağ sürdü adamlara üstten sattirdi şimdi firmaya bağlı şirketler toplamaya başladı bugün ku kap haberi bakabilirsiniz.. düştükçe toplayacak ve aynı oyun yine oynanacak belki bukez 10 a çıkaracak oradan bir daha satacak ky ye yine bir ceza yine alttan topla ne guzel SPK CEMAS ortaklığı

4. şu anda panik satışı ile mal toplaniyor güzel inceden ohh ne güzel ya bedava para

5. SPK ky yi korudu way aq

6. yarın satış bittiğinde bukez yukarı harekette tek lot alım fırsatı vermeyecek bunuda buraya yazıyorum olan ky ye olmuş olacak

7. yukarı çıkarken devre kesici hemen çalışır ama orada SPK nin hakkını yememek lazım

8.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    yarın satış bittiğinde bukez yukarı harekette tek lot alım fırsatı vermeyecek bunuda buraya yazıyorum olan ky ye olmuş olacak

ustam şimdi nasıl bekliyorsak o zaman da bekleriz telaşe yok ne oldu şirket iflas mı etti ne oldu sadece spk nın o.çoçukluğu bir de borsa gündemin

Sayfa 393/911 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •