Sayfa 407/909 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Burada bazi arkadaslar kendi kendilerine ümitlenp tavan serisi baslar ya hisee taban taban geri geliyor bütun olumszlar bu hissede ve adamlar dunya kadar mal satmslar neden tekrar alim yspsnlar elbet 1 veya 2 is gun icinde taban olayi bitecek artk %20 degilde %3 %5 geri gelecek ve fiyat 2.50 lerde olmus olacak neden tekrar alim yapsnlar kendi kendnze senaryo uretyosunuz ati alan üskudari gecmis size sattklari onca lotu daha dip fyatlardan uzun vadede toplayacaklar ve hise 2.20 de olacak 1.50 de ama aylarca sinirlernizi bozacaklar artk operasyon bitti brakn hayal kurmayi 1 liralk hisseyi 7 liradan aldnz kimse silah zoruyla alin demedi SPK da arkanzda yok bosuna hayal kurmayn bu hissenn olayi bitti artk baska hiseelere gececekler baska hisselerde ayni oyunlari oynayacaklar he elbette bir gun yine cksa gececek ama dip yapp uzun süre toplamadan en az 1,5 sene asla olumlu birsey beklemeyn yarn %5 arti yaptgnda umitlenmeyn yine mal yedirip daha dip fiyatlara indrcekler 14 senelk borsaci olarak gercekleri soylyorm
    Bazı arkadaşlar dedğin bir Sn abdtor yazıyor .Bende olmaz diyip uyandırmaya çalışıyorum sabahtan beri.

2. şu anda SPK internet üzerinden işlem yasağını kaldırsın aynen tavan olur . borsada zibille firma bu şelale yi yaptı ama kimse 6 ay ceza yemedi.. üstüne borsagundem saçma bir haberle bokunda boncuk bulmuş gibi haber yaptı ..adamlar şeytan bile olsa yapılan haksızlık malesef biz ky yi vurdu başka bir diyeceğim yok..en yakın zamanda TLIMAN hissesi 23 den 14 e indi hiç bir yasak gelmedi niye?

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 6 ay ceza yiyen başka firma varmı BIST 100 de olup?

4. SPK ninda CEMAS i da Allah bildiği gibi yapsın olan bize oldu

5.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar dedğin bir Sn abdtor yazıyor .Bende olmaz diyip uyandırmaya çalışıyorum sabahtan beri.
    😊 sayin knox insanlar gormek istedgni yazyor ama gercekleri kimse gormez şöyle bir gercek varki borsada bir taraf kazanyorsa diger taraf kaybedyodur ama kazanan genelde borsaya yon verenler olmustur biz sadece sansli olursak kazanrz ki oda cok zor

6. şimdi internet üzerinden işlem yasağı kalkmadan bu kağıdın gitme ihtimali yok ve bunu SPK biliyor ise SPK başkanı ve ilgililere tebligat yapılmalıdır yani verilen ceza tamamen ky yani hiç alakası olmayan kişilere olmuştur 6 ay hapis cezası aldık suçumuz yatırım yapmaya çalışmak

7. arkadaşlar ben sorduğum örnek sorularla SPK nin ne kadar ağır ve sadece ky ye zarar veren karar aldığını anlatmaya çalıştım derdim bu

8.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    �� sayin knox insanlar gormek istedgni yazyor ama gercekleri kimse gormez şöyle bir gercek varki borsada bir taraf kazanyorsa diger taraf kaybedyodur ama kazanan genelde borsaya yon verenler olmustur biz sadece sansli olursak kazanrz ki oda cok zor
    ilk şelalede 5,61 den yarısını verip bekledim hareket yine döner diye.Sonrası malum.
    6,6 maliyetle 3500 lotum var. 2,6 dan verilir desek 14 bin zarar.
    Bu benimkisi, kimi söyler kimi söylemez.
    O yüzden burası biraz da deşarj yeri.
    Kimi patrona saydırır, kimi spk ya kimide kendine.
    Aslında Herkes olayın farkında sayın Nurudan85.
    dediğim gibi kendimizi rahtalatıyoruz sadece.

Sayfa 407/909 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •