Sayfa 664/909 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. devre kesici 5. ulen arkadaş bize mi yansımıyor, biz mi göremiyoruz sert hareketi. küçük adımda basıyorlar devre kesiciyi, yazık be. nerede SPK, o biçimsin BISTTECH.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,349
     Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    10 yıldan beri CEMAS alır satarım. Ben bu hissenin ciğerini bilirim ciğerini.
    Aynende öyle

3. Ticarette temel bir kural vardır. BİR MALI ALIRKEN KAZANMAK..yatırım yapmadan önce, o malın gerçek değeri ne olmalı, şu anki değer o malı almak için cazip mi? Bunlar önemli kıstaslar.. kasasında 1.5 milyara yakın para, 2 milyardan fazla özsermayesi olan 66 yıllık ŞEKERBANKIN piyasa değeri 1 milyar civarında...bu yüzden sizce de cazip değil mi? Ayrıca %50 düşen odaş var..adamlar milyarlarca liralık altın var dediler aksine şirketin birim fiyatı düştü

4. Nıbas 'taki hareketlere iyi bakın yükseliş trendi için yaptığı hareketlerin aynısı

5.  Alıntı Originally Posted by burak2901 Yazıyı Oku
    Refaba ne yaptıysan kendine kardeşim
    gelip burada 2 - 3 gündür o olacak demiştim bu olacak demiştim yok enerji sağlam duruyor .
    faydalı bilgilere sahipsen buyur paylaş bu hareketlerin olacağı belli zaten rızanın kağıdında olduğunun herkes farkında.
    aynen katılıyorum. CEMAS ın müdavimleri var. ve bu hisse burada kalmaz. herkes Rıza'nın kağıdı olduğunu biliyor. akıllı davranın. yakalanan maliyet düşürsün. yükselince de zamanında çıkmasını bilsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,349
     Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    devre kesici 5. ulen arkadaş bize mi yansımıyor, biz mi göremiyoruz sert hareketi. küçük adımda basıyorlar devre kesiciyi, yazık be. nerede SPK, o biçimsin BISTTECH.
    Çok düşeni değilde,milleti batırdıktan sonra tekrar yukarı hamle yapanlarlan onların işi.

7.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Ticarette temel bir kural vardır. BİR MALI ALIRKEN KAZANMAK..yatırım yapmadan önce, o malın gerçek değeri ne olmalı, şu anki değer o malı almak için cazip mi? Bunlar önemli kıstaslar.. kasasında 1.5 milyara yakın para, 2 milyardan fazla özsermayesi olan 66 yıllık ŞEKERBANKIN piyasa değeri 1 milyar civarında...bu yüzden sizce de cazip değil mi? Ayrıca %50 düşen odaş var..adamlar milyarlarca liralık altın var dediler aksine şirketin birim fiyatı düştü
    arkadaşım mantık bunu gerektiriyor. öyle muazzam şirketler var ki zarar yazması imkansız. ayrıca her dönem yüksek kâr açıklıyorlar. örneğin SASA, örneğin EGPRO ama hâlâ yerinde sayıyorlar. ben iz sürerim, bunu bilir bunu söylerim. Türkiye' de bilonçoya göre kârlı şirkete yatırım yapmak hikaye... buna rağmen CEMAS gibi oynak hisseler hep kazandırmıştır. insan ister istemez yönleniyor.

CEMAS da abazan Türk erkeği gibi; evet çabuk boşalıyor ama yakaladın mı da güzel pompalıyor.

Sayfa 664/909 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •