Sayfa 719/909 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. saatlik gafikte bölünmenin olduğu ilk gün 32 den beri gelen düşüş trendini bu gün kırma egiliminde...kalıcı olursa yönü yukarı çevirmesi beklenir...şuan aktif kademeler oldukça şişiriliyor....vakti zamanı bekleniyor gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...ben normalde kısa vadeciyim fakat kısa vadedeli girdiğim kağıtta ana hikayeye de gözatma taraftarıyım...bu demek değil ki ana hikayedeki hedefleri bekleyeceğim fakat aldığım riskin ve şuanki hissenin evresini görme açısından uzun vadeli resim çoğunlukla gereklidir...

...şuan görüldüğü gibi hisse artık depresyon dönemini atlatmış ikinci evrede...ikinci evreye bakıldığında genelde hafif yükseliş trendinin bir aşamaya kadar sürdüğü gözleniyor...daha sonra hareketler biraz sertleşiyor ve son silkelemelerden sonra 3. evre yani operasyon evresine geçiyor...

...şuan ikinci evredeyiz ve patronun hazırlık süreci de buna işaret ediyor gerek yeni lotlara hakim olması gerekse bilanço verilerini toparlama egilimi 3. evrede yeni yatırımcıya sunacağı hayal projelerle birlikte operasyonuna güç katacaktır....2. evre genelde 1 yıla yakın sürdüğü gözlemlenmiş...ben içinde bulunduğumuz 2. evrenin gelecek ekime kadar süreceği kanısındayım...bu evrede 2. evrede 1.80 hedef olabilir endek sıradışı panik fırsat verirse patrona 80krşları son silkeleme için yazın gösterebilir, ama normal bir endeks seyri olduğunda 1tl altı artık hayal gibi görünüyor...

...TABİKİ geçmişe bakarak gelecek çizilmez...bunlar sadece tahmin...bu tür patron hisselerinde adamın ayağına taş değer tüm şirket puf yok olur bu da bu işlerin cilvesi diyelim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...bir taraftan para girmis bir taraftan para cikmiş sanirim eskiden cikti R ye girdi...ayrintili veri dustugunde paylasirim...

4. Kapanışı nasıl yorumlarsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    Kapanışı nasıl yorumlarsınız

bollinger orta cizgi yani 23e dokundu fakat ustunde kapanis yapamayip geri tepti...yarin tekrar 23 ustunu zorlarsa 33 bollinger ust bandina dokunmak isteyebilir...aksi takdirde bollinger alt bandi yani 14e dokunma riski hala taşınır...daha önce paylastigim grafiklerdeki ana trend destegi de 13/14 e tasindi gunlukte...bakalim nasil olacak...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bollinger orta cizgi yani 23e dokundu fakat ustunde kapanis yapamayip geri tepti...yarin tekrar 23 ustunu zorlarsa 33 bollinger ust bandina dokunmak isteyebilir...aksi takdirde bollinger alt bandi yani 14e dokunma riski hala taşınır...daha önce paylastigim grafiklerdeki ana trend destegi de 13/14 e tasindi gunlukte...bakalim nasil olacak...

Teşekkürler hocam emeğinize sağlık

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Sayın illim hisseye ilişkin farklı bakış açısıyla yaptığınız yorumlar adına size teşekkür ederim. Şahsım adına faydalanıyorum. Gerek bedelli gerekse sonrasındaki sürece ilişkin öngörülerinizi öğrenmek isterim.

Sayfa 719/909 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •