Sayfa 725/909 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. 1.27 den aldık malı. Hacim böyle devam ederse yakında herkes damlar buraya.

2. Can yakan tarihi cezalardan sonra duvar çekmeler / emir silmeler / sağ cepten sol cebe aktarmalar durulmuştu.
    Bugün tahtayı izlediğimde patronun top çevirmesi gibi değilde, fillerin tepişmesi vardı sanki.
    Kap'a gönderilen sevimli görünme halleri kağıdın yükselmesini isteyen patron belirtileri olarak düşünürsek, karşı tarafta açığa satışlar ve ciddi hacimlerle kağıdı baskılamalar vardı. Acaba kim patrona kafa tutabilir ki ?
    Mecnur kavga etmediği gayet iyi anlaştığı Işıklar ve İttifak holdingler haricinde tamamına ölümü göstermiş ve sonunda sıtmaya razı etmiştir. Patron mafya ayırt etmeyen şahsiyet henüz XNT ile anlaşmamıştır. XNT'nin maliyetini ve diğerleri gibi eninde sonunda anlaşabileceklerini bir kenara koyabiliriz.
    Tamamen deli saçması hayal ürünü düşünceler olup dikkate almayınız.
    Banker, size güzel havalarda bir şemsiye verip, yağmurlu bir gün geri alan adamdır.

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Turkisbulls genellikle tutturuyo ama onlarinda yanildiği çok oluyo. Önemli olan bunlarin kafasındaki ,, bugün çok mal dağıtılmiş gibi.Kafami karıştıran orasi ..
    AL yada SAT sinyalleri bir veridir lakin nihayi sonuca herzaman ulaştırmaz...kisa grafikte boga tuzagi riskide yüksek...dikkat etmek lazim...sosyal medyada ilgi artiyor cemasa bu tahta yapicinin bir miktar panik yasatmasina yol aca da bilir...EKSİ/ARTI sert gunler yaklasiyor simdiden herkese bol şans...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    haydi bakalım bedellide bitti 1,24 den portföye girdi bakalım
    slm dostum kac lot aldin?

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

İlim kardeş merhabalar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Avgyo yu bıraktın burdasın bakıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 725/909 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz