Sayfa 726/908 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Maliyet kaç cemaş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Avgyo yu bıraktın burdasın bakıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    evet üstad aslında avgyo bedelli sürecinde şuan cemasta olan sürecin aynısını bekliyorum hala eğer bedelliden vazgeçtim gibi bir haber yumurtlamassa galipçim...lakin galip avgyo yu şuan için yukarı taşıyor dikkatli olması lazım içindekilerin her an cemas taki gibi bedellisi onay görüp aşşağılara saladabilir...bundan dolayı uzaktan takip ediyorum şimdilik avgyo yu...size şimdilik oralarda bol şans diliyorum...cemasın bedellisiyle alakam yok eski hisseleri 10 günlük sürec içinde 19dan edindim beklemedeyim, bir miktarda al sat modundayım duruma göre...grafiklerde görünen ana trend desteği olan çizgiye değme ihtimali için bir miktarda nakitteyim....bakalım işin sonu ne olacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Syn illim halka açıklık oranı hergün değişiyor. Buna elinde topladığı cemas r lerin bir kısmını satıyo diyebilirmiyiz.Birde 11 nden sonra birleşme olacakmı yoksa artık bu fiyatdan devammı edicez..

Galip e herkez kızar ama işini bilene güzel para kazandırır. Adam 2017 den önce 3 4 sene hisse topladı avgyo da . Biz ha 1.25 oldu ha 1.00 düştü diye çocuk gibi oynarken darbede 0.70 kuruşa düştü derken bakakaldık .Galip ne kadar kumarbaz gibi gözüksede METRO olsun , kiralama gelirleri .gıda ve batumdaki yatırımları olsun çalışıyor aslında ..Avgyo da baharın 15 milyon alım yaptı sonra bir anda satınca bende çıktım..Bakalım kısmetimiz burdamı bu kez sabır neyi gösterecek..

5.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Syn illim halka açıklık oranı hergün değişiyor. Buna elinde topladığı cemas r lerin bir kısmını satıyo diyebilirmiyiz.Birde 11 nden sonra birleşme olacakmı yoksa artık bu fiyatdan devammı edicez..
    üstad R olayı kapandı ayın 5 inde bildiğin gibi artık R satamaz...bedelli sürecine katılımla ilgili bir değişim oluyorsa bilemem, yani yatırılan 1tl lerle alakalı...tahtanın kısa vadedeki yönü asıl bu günden sonra oluşacak sanırım...bedelliye katılacak ky.ye nakit cıkışı olanagı vermiyor bu gün son gün bu bakımdan...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Galip e herkez kızar ama işini bilene güzel para kazandırır. Adam 2017 den önce 3 4 sene hisse topladı avgyo da . Biz ha 1.25 oldu ha 1.00 düştü diye çocuk gibi oynarken darbede 0.70 kuruşa düştü derken bakakaldık .Galip ne kadar kumarbaz gibi gözüksede METRO olsun , kiralama gelirleri .gıda ve batumdaki yatırımları olsun çalışıyor aslında ..Avgyo da baharın 15 milyon alım yaptı sonra bir anda satınca bende çıktım..Bakalım kısmetimiz burdamı bu kez sabır neyi gösterecek..
    galibin kağıtlarında 15 yıldır işlem yapan biri olarak nerde alıp nerde satacağını bildikten sonra ve tarzını bildikten sonra para kazanmak hiç zor değil paniklettiğinde al coşku verdiğinde sat modu......mesela şuan kağıtlarının hiç birine bulaşmam çünkü hepside satış için bilanço verilerini bekliyor yazın çok daha makul fiyatlarda alım fırsatı verecekler.....yani kazandıracağı % desel oran düşük kaybettireceği % desel oran yüksek bu mevsimde...galibin kağıtları 80krs/1.20 arası alınır üstü rakamlar öpmeye müsait hale gelirsiniz...spkülatif kağıtta yukardan kağıtta hapis olursanız 2/3 yıl bekletebilir... %5/10 kar için değmez...

Anlamadığım kısım bedelliden gelen bana 1 tl ona sizin tabirle 0.20 li kuruşlu hisseler normal olarak şuan hesapta.Bir kısmını yada ne kadar istediğini aracı kurumlardan satamazmı.Halka açıklık oranı her gün yükseliyor..Yani bedelliden piyasaya sürdüğü % 50 lik dilim ..

8.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Anlamadığım kısım bedelliden gelen bana 1 tl ona sizin tabirle 0.20 li kuruşlu hisseler normal olarak şuan hesapta.Bir kısmını yada ne kadar istediğini aracı kurumlardan satamazmı.Halka açıklık oranı her gün yükseliyor..Yani bedelliden piyasaya sürdüğü % 50 lik dilim ..
    benim bildigim R pazari kapaninca R nin virman yada devri yok...lakin emin degilim nedeni şu gozalti pazarinda tahtasi kapanan sirketlerde virman yoluyla hisse devri oluyor normalde, ruchan pazari kapanisin da R devride bu mantikla oluyormu bilmiyorum...ayni ky. gibi patronda her R icin kasaya 1tl katacak tabiki yani onun sanal maliyeti de 1.2x olacak lakin...bedelliden gelen parayi gine sirket yani patron harcayacagi icin kendi kattigi parayi kendi harcayacak...ben bu bakimdan mecazen yeni lotlarinin maliyeti 2x krs dedim...oysa ky. her R icin patronun kasasina 1 tl yatirmassa lotunu alamayacak...bilmiyorum soylemek istedigimi anlatabildimmi...şuan halka aciklik orani na bakmayin çünkü bedelli süreci daha sonuclanmadi 12sinde sonuclaninca bakilir...tabi 1tl yatirilmayan R paylari icin ek satis pazari talep etmezler ise...

Sayfa 726/908 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •