Sayfa 740/908 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Dip yapında kurtulun O. Ç(operasyon çocukları)

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Borsa toparladı hala mal basıyor.0.91den insan mısın sen

3. rıza yarın bizi bir şaşırtsa şöyle bir %20 artıda açsa 1,100 diğer gün bir daha %20 1,320 ne güzel olurdu ))) hafta sonuna keyifle girerdik...hayal etmesi bile güzell...))

1.25 maliyetli hisselerimi bugün 97 kuruştan verdim maalesef bunun dini yok anlaşılan 48 bin lot

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hocam sen yine iyi fiyattan vermişsin. Benim maliyet de aşağı yukarı aynı ben 0.87 den panikleyerk verdim.
     Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    1.25 maliyetli hisselerimi bugün 97 kuruştan verdim maalesef bunun dini yok anlaşılan 48 bin lot

6.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Hocam sen yine iyi fiyattan vermişsin. Benim maliyet de aşağı yukarı aynı ben 0.87 den panikleyerk verdim.

Merak etmeyin en geç cumaya on kademe aşağıdan alırsınız bu gidişle hergun yüzde 10 nasıl olsa, virüste bahsne oldu rızaya, adam bedelliden vurdu parayı bedavaya bile satar

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Merak etmeyin en geç cumaya on kademe aşağıdan alırsınız bu gidişle hergun yüzde 10 nasıl olsa, virüste bahsne oldu rızaya, adam bedelliden vurdu parayı bedavaya bile satar
    Dün ne dedik yarın on kademe asagi alırsınız demedik mi, hergun bu böyle dibi yok, 50 kuruşa da iner bu yazı burda dursun, cunki patronlar a hesap soran yok, ilk önce en önde onlar satıp çıkıyor hisselerini

8. Haklıymışsın kardeşim. Hala alım için bekliyorum. Ortalık bozuk. Biraz nakite kalmakta fayda var. Sağlık ve bol kazanç diliyorum
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Dün ne dedik yarın on kademe asagi alırsınız demedik mi, hergun bu böyle dibi yok, 50 kuruşa da iner bu yazı burda dursun, cunki patronlar a hesap soran yok, ilk önce en önde onlar satıp çıkıyor hisselerini

Sayfa 740/908 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •