Sayfa 823/910 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    6.MW.lık Güneş enerjisi sisteminin tamamlandığını kendi basın bülteninde açıklarken,

Bunu kap ta niye açıklamıyorsunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    6.MW.lık Güneş enerjisi sisteminin tamamlandığını kendi basın bülteninde açıklarken,

Bunu kap ta niye açıklamıyorsunuz?
    resmi açılışı yapılmamıştır büyük ihtimalle ...

3. bedelli bölünmeden sonra fiyatının çok altında kalan CEMAS için defterdarlık, SPK vs. ne zaman devreye girecek acaba.ne zaman kayyum atayacaklar acaba. bırakın 5-6 yılı son yıl bile CEMAS' ta maliyet oluşturup bedellisine katılan yatırımcı, şuan hisseyi almak isteyenden çok daha avantajlı. biz cefasını çektik ama bugün herhangi biri yarı fiyatına ucuzdan alabiliyor. tertemiz. bravo CEMAS. yatırımcısına 1 kuruş faydası olmayıp milyonları götüren CEMAS.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

4. haydi bakalım bilanço geldi. 3 aylık kâr bilançoda 88.471.261.. yuvarlak hesap 90 milyon kâr var. hem de sadece 3 aylık.

ve daha yatırım yaptığı, üretim kapasitesinin arttırıldığı makineleri tam hayata geçirmeden. bu makineler üretime geçtiğinde siz düşünün yıllık kârı..

büyüme %1900.. daha ne bekliyor acaba. bu ucuzlukla tavan tavan gitmesi gerekirken tahtayı baskılayan kim !!
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    haydi bakalım bilanço geldi. 3 aylık kâr bilançoda 88.471.261.. yuvarlak hesap 90 milyon kâr var. hem de sadece 3 aylık.

ve daha yatırım yaptığı, üretim kapasitesinin arttırıldığı makineleri tam hayata geçirmeden. bu makineler üretime geçtiğinde siz düşünün yıllık kârı..

büyüme %1900.. daha ne bekliyor acaba. bu ucuzlukla tavan tavan gitmesi gerekirken tahtayı baskılayan kim !!
    Sanki kâr ı sana bana.

Kendi Görüşümdür.Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 823/910 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •