Sayfa 825/909 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. https://www.solarguc.com/uploads/pro...as/cemas10.jpg
    Solargüç Enerji tarafından yeni yapılan Cemaşa ait güneş enerjisi projesi,

Üretici firma Solargüç kendi sitesinde paylaşmıştır.Cemaşa ait ges santraline ait diğer görüntüler ilgili firma sitesinde görülebilir.

yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyiniz.
    Son düzenleme : Mercury.59; 21-05-2021 saat: 13:56.

2.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    katılıyorum. halka açıklığı %96 olması çok önemli değil. daha bile iyi. bedelliye katılan ky haricinde diğer ky lerin döküldüğünü 2 ye yakın fiyatlardan sattığını düşünüyorum. şimdi yeni sermaye ve öz sermaye var. ona göre iyi bir fiyattan fiyatlanacaktır.
    yukarıda linkini attığım yeni tamamlanan güneş enerjisi santralini önemsiyorum.Şirket kendi kap açıklamasında 800.000 dolar katkı sağlayacağını bildirmişti.Dolayısıyla 6 700 000 TL gibi yıllık geliri kazandıracak.Maliyeti de geçen yılki bedelliden gelen fonla yapılması + bir avantaj.Hayırlısı olsun...

3. bu hafta 1.60 civarlarını test etmesini bekliyorum YTD

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu hafta 1.60 civarlarını test etmesini bekliyorum YTD
    Ağzından bal damlıyor diyeceğim lakin cemaş hep yanıltmıştır bizi

Kendi Görüşümdür.Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. bedelli sermaye artırımı yaparak yatırımcının parasını aldılar. Fiyat yerlerde. Yatırımcıyı rezil ettiler.

Yatırımcının o kadar emeği varken fiyatı 1.01 e çekerek millete bedavadan dağıttılar. Toplayanlar kim.

Bedelliden topladıkları paralardan sonra fiyatı bu kadar düşürmenin hesabı sorulmalı.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

6.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    https://www.solarguc.com/uploads/pro...as/cemas10.jpg
    Solargüç Enerji tarafından yeni yapılan Cemaşa ait güneş enerjisi projesi,

Üretici firma Solargüç kendi sitesinde paylaşmıştır.Cemaşa ait ges santraline ait diğer görüntüler ilgili firma sitesinde görülebilir.

Görünen o ki şirket yatırımlarına, üretim ve mali kaynaklarını güçlendirmeye, ürün çeşitlerini ve kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Doğrusu yapılan ges enerji yatırımı ile enerji maliyetlerini düşürmek suretiyle, üretim maliyetlerini aşağı çekeceği ve karlılığı doğal

olarak artıracağı ortadadır.

Hedeflere ulaşmadaki gayreti destekliyorum.

Son düzenleme : Mercury.59; 26-05-2021 saat: 03:41.

7. Şirketimiz, kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi olan Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi Platformuna (UN Global Compact) imzacı şirket olarak kabul edilmiştir.

UN Global Compact hakkında bilgi için:

https://www.globalcompactturkiye.org/un-global-compact/

8. Şurda 3 aydır yazılanları dikkatle izliyorum. burda poliannacılık oynayıp . Diğer üyelere sanki çiçek dağıtanlar var . Cemaşın sanki sahipleri yıl sonu 80 milyon kar beklenirken .Kar düşüyor. O karı alıp ilk çeyreğe yama yapıyorlar 88 Milyon kar gösteriyorlar. Bu karla kağıdın 2 hafta tavan gitmesi gerekirken ilk gün tavan sonrası 2.günde yedire yedire 1.22 seviyesine düşmesi garip değilmi. Bu karla borsa çakılsa bile kağıdın düşmemesi gerekir.Milleti resmen dolandırıyorlar. SPK 2ya şikayet etmenin zamanı geldi.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 825/909 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •