Sayfa 832/908 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. 17/09/2021 - 17/09/2021 tarihinde NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 10,55 - 10,87 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 500.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 17/09/2021 tarihi itibariyle %7,41 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Ad Soyad / Ticaret Unvanı : ÖZIŞIK İNŞAAT VE ENERJİ A.Ş.
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı : RIZA KUTLU IŞIK

Cemaş ın iştiraki olan ÖZIŞIK İNŞAAT VE ENERJİ A.Ş. den Niğbaş hisse satışı.

yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    17/09/2021 - 17/09/2021 tarihinde NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 10,55 - 10,87 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 500.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 17/09/2021 tarihi itibariyle %7,41 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Cemaş ın iştiraki olan ÖZIŞIK İNŞAAT VE ENERJİ A.Ş. den Niğbaş hisse satışı.

Rıza müCo gibi patronların beslemesi ne zaman topikler de yazsan hisseler aşağı yeni diplere doğru gidiyor. Spek uşağı pazarcı mercury.59 ihlgm de ihlas ta cemaş ta yeni dipler için yine sahne de

3. Söylediklerini sana taahhütlü iade ediyorum.Ben spek uşağı değil, "spek düşmanı- küçük yatırımcı dostuyum".....

4. 20/09/2021 - 20/09/2021 tarihinde NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 10,20 - 10,52 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 500.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 20/09/2021 tarihi itibariyle %6,48 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Görevi : BAŞKAN

Cemaş ın iştiraki olan ÖZIŞIK İNŞAAT VE ENERJİ A.Ş. den Niğbaş hisse satışı dünde devam etmiş (gayet güzel düpedüz halka arz) .

5. Tahtacı tek başına solo çekmeye devam ediyor, yani daha halen planına uygun görüyor yaptığını, ben yaklaşık bir ay önce 3 adet veri görmüştüm 1,17-1,55 ve 1,81 , ilki gerçekleşmiş görünüyor ve o zaman diğerlerine sıra gelmiş olması lazım ! Türk Borsası niye daha halen 1,400 seviyelerinde olduğunu zaten anlamıyorum, hiç bir veri buralarda olmamız gerektiğini doğrulamıyor, tek sebep enflasyon ve tl mi ? enflasyon aynı anda tl olarak hisse fiyatının artırmasını gerektirmiyor mu ? yakında daha halen genel bir yükseliş bekliyorum.

yazdıklarım kendi düşüncem ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değil, herkese bol kazançlar dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Söylediklerini sana taahhütlü iade ediyorum.Ben spek uşağı değil, "spek düşmanı- küçük yatırımcı dostuyum".....
    Sen rıza ve müCo gibi patronların en sadık elemanlarındansın. 2 yıl önce ihlgm topiğinde uluslararası bir dev doğuyor diye allayıp pullayıp yazıyordun hissenin hali ortada. İhlas ta bedelli süreci öncesi (1.25 civarlarında) olumlu yazmaya başladın hissenin hali ortada. Cemaş ta yazmaya başladığından beri (1.55 civarı) hali ortada spek elemanı değil de nesin.

7. "spek düşmanı- küçük yatırımcı dostuyum".....

8.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    "spek düşmanı- küçük yatırımcı dostuyum".....
    Bugüne kadar hiç kimseye al yada sat demedim. Kaldı ki bu suçtur.

Bugün CEMAŞ hissesi halka arz edilmiş olsa 1.15 TL den mi halka arz edilir?

Yanıtınızı kendinize verin.

Sayfa 832/908 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •