Sayfa 869/908 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    ayda ayda yabancı takası artıyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yatırımları tamamen teknoloji ve katma değer üzerine. Son görüştüğümde Haziran başı fabrika binası tamamlanıp üretime başlayacaklarını söylediler. Kış şartları nedeniyle gecikmiş. Kasada da bunca para -borçsuz harçsız- ekstradan duruyor. Kabuğunu kırmak üzere, alınıp beklenilecek durumda. YTD
    Benim En çok merak ettiğim kasadaki parayı hangi yönde, nerede ve ne zaman kullanacak AKLIMDAKİ EN BÜYÜK SORU BU..

YTD..

3.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Benim En çok merak ettiğim kasadaki parayı hangi yönde, nerede ve ne zaman kullanacak AKLIMDAKİ EN BÜYÜK SORU BU..

YTD..
    Para şu an dövizde, harcamak için acele etmiyor Rızacığım. GES yatırımı AB'ye ihracatta kolaylık sağlayacak; Paris İklim Anlaşması gereği. Son faaliyet raporunda "gelen taleplere yetişebilmek üzere" ifadesi vardı. Zaten kapasite artışı da bu yüzden. Bu çeyrek bilanço bu açıdan önemi olacak. Şayet şirketine en az bizim kadar güveniyorsa hisse geri alımı yapar belki o parayla.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Genel kurulda o kararı çıkarmalısın CEMAS.. Bedelli sermaye artırımlarıyla yardım aldın, büyüdün, bu enflasyonda yatırımcına büyük zaman kaybettirdin ama büyük zararda da olsa yatırımcın sabırla bekledi. O kar payı dağıtımı kararını almalısın. Artık temettü hissesi olmalısın. İtibarını bu şekilde kazanabilirsin. 18 Mayıs' a büyük beklenti ile bakıyoruz. Bir şeylerin değişmesi zor değil CEMAS. Bu kararla tüm finans camiasında büyük sansasyon yaratacağına, parmak ile gösterileceğine eminim. Eskiden yeniye çok şey değişti. Bu değişimi devam ettir CEMAS. Bir EGEEN, SASA, SISE itibarını kazanmalısın.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

5. CEMAS şaşırt bizi diyorum ama sen cuma günü ve seans bitimi bilanço açıklayarak yine şaşırtmıyorsun.. bravo..

6. mallar toplanamamış..

7. El altında kim bilir kimlere toplatıuordur
    UYANIK

8.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    El altında kim bilir kimlere toplatıuordur
    UYANIK
    genel kurulda toplanamamışlar, bi cacık olmaz bunlardan.

Sayfa 869/908 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •