Sayfa 901/909 İlkİlk ... 401801851891899900901902903 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Allah binbir belasını versin bu şirketin de sahibinin de.. ulan yükseliş varken alalım dedik. ne grafik dinliyor. ne trend. awk Rızası.. yatacak yerin yok.. vergi kaçırmak için bu fiyatlarda tut hisseyi. bir gün bedavadan %51 ini alıp senin aw koyacak. az kaldı.. cenaze törenini de bekleyeceğim. cemaate rezil olmazsan adam değilim..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

2. EGE PROFİL CEMAS DÖKÜMÜ menteşe ve PVC içi metal işleri için satın almalı.. CEMAS hisse başı fiyat ucuzken mutlaka satın almalı bu fabrikayı..

3. Yanlış anlaşılmasın.Ben ne kraldan daha kral olmak,nede kimseyi savunnmak niyetinde değilim.oyle veya boyle birşekilde hepimiz aynı gemideyiz.Bu geminin bir kaptanı ve tayfası var.Biz yolcuyuz.Ben bu geminin kaptanı olsam,bana bukadar ağza alınmayan küfür,hakaret eden yolcuyu gemiyi batırmak pahasına da olsa herkesi denizin dibine gömerim....

4.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    Allah binbir belasını versin bu şirketin de sahibinin de.. ulan yükseliş varken alalım dedik. ne grafik dinliyor. ne trend. awk Rızası.. yatacak yerin yok.. vergi kaçırmak için bu fiyatlarda tut hisseyi. bir gün bedavadan %51 ini alıp senin aw koyacak. az kaldı.. cenaze törenini de bekleyeceğim. cemaate rezil olmazsan adam değilim..
    Değerli kardeşim,Dürüst iş insanlarının borsada işlem gören şirketlerinin hisse fiyatları 10 tl'den alda 999 tl'ye devam ediyor.. hissem olsun yada olmasın Allah, o dürüst ,ahlaklı,itibarlı ,mert ,babacan,içinde Allah sevgisi,korkusu olan iş insanlarımızdan razı olsun..Diğer tarafta ,spk,bist ve hükümet yetkililerinin koruyup kolladığı şımarık,hırsız,dolandırıcı,soyguncu din taciri İblislerin şirketleri var bunlar İhlas holding ve 5 iştirak şirketi patronları Mücahit Ören,İttifak Holding,Adese,Imas makina Ceo'su Tahir Atila,diğer tarafta Işıklar grubunun Işıklar enerji yapı holding,Cemas, ve diğer iştirak borsa şirketleri patronları gibi itibarsız ahlaksız,istismarcı şirketler ve patronları yatırımcıları soydukları gibi Ülkemizi talan ediyorlar her işleri şaibeli,hileli,karanlık ve kirli..Allah hepsini bildiği gibi yapsın..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Kelin Macerası,devamlı bedelli bölünmüş milleti söğüşlemiş

Tarih.......... Bedelli Bedelsiz Temmettü Bölünme
    02/03/2021 66,8776 0,0000 0,0000 1,2628
    28/01/2020 100,0000 0,0000 0,0000 1,2126
    04/11/2011 222,5800 0,0000 0,0000 1,7727

6.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılmasın.Ben ne kraldan daha kral olmak,nede kimseyi savunnmak niyetinde değilim.oyle veya boyle birşekilde hepimiz aynı gemideyiz.Bu geminin bir kaptanı ve tayfası var.Biz yolcuyuz.Ben bu geminin kaptanı olsam,bana bukadar ağza alınmayan küfür,hakaret eden yolcuyu gemiyi batırmak pahasına da olsa herkesi denizin dibine gömerim....
    herkes hissesini forumlarda, youtube'da, instagram'da, sosyal medyada bir şekilde pazarlıyor.. hisseyi pazarlamadan hiçbirşey olmuyor.. bu firma kâra geçmiş.. öncesinde bizden bedelli ile destek almış. dönüp arkasına baktığı yok.. pazarlayın abi firmayı...

Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim,Dürüst iş insanlarının borsada işlem gören şirketlerinin hisse fiyatları 10 tl'den alda 999 tl'ye devam ediyor.. hissem olsun yada olmasın Allah, o dürüst ,ahlaklı,itibarlı ,mert ,babacan,içinde Allah sevgisi,korkusu olan iş insanlarımızdan razı olsun..Diğer tarafta ,spk,bist ve hükümet yetkililerinin koruyup kolladığı şımarık,hırsız,dolandırıcı,soyguncu din taciri İblislerin şirketleri var bunlar İhlas holding ve 5 iştirak şirketi patronları Mücahit Ören,İttifak Holding,Adese,Imas makina Ceo'su Tahir Atila,diğer tarafta Işıklar grubunun Işıklar enerji yapı holding,Cemas, ve diğer iştirak borsa şirketleri patronları gibi itibarsız ahlaksız,istismarcı şirketler ve patronları yatırımcıları soydukları gibi Ülkemizi talan ediyorlar her işleri şaibeli,hileli,karanlık ve kirli..Allah hepsini bildiği gibi yapsın..
    aynen öyle.. o yüzden CEMAS ın hisselerini birileri toplamalı.. bu EGPRO' ya yakışır bence.. kendi işlerinde kullanabilir EGPRO. ayrıca fazlasını da yapar.. mutlaka satın alınmalı bu şirket..

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Kelin Macerası,devamlı bedelli bölünmüş milleti söğüşlemiş

Tarih.......... Bedelli Bedelsiz Temmettü Bölünme
    02/03/2021 66,8776 0,0000 0,0000 1,2628
    28/01/2020 100,0000 0,0000 0,0000 1,2126
    04/11/2011 222,5800 0,0000 0,0000 1,7727
    hem de ne söğüşleme.. GES yaptı, kendi elektriğini üretiyor, fazlasını satıyor, maliyetler bedava. kâr da açıklıyor ama ne bir temettü ne bir hisse primi.. milleti inim inim inletti. inşallah allah da rızayı inletir.. yayın her yere.. hisseler bedava iken iyi bir firma bu hisseleri toplamalı..

7. İn cin top oynuyor kağıt tavan

8. 3.18 den mali caktim Riza ya.

Yalniz 6 ya gidermi giderde Riza bu belli olmaz. Tekrar 1.5 lara dusururse yada 2 altina girerim.

Ytd

Sayfa 901/909 İlkİlk ... 401801851891899900901902903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •