Sayfa 475/910 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by murathanouz- Yazıyı Oku
    Ayen de de iki kişi için yasak gelmiş ama genele ne internetten işlem yasağı nede brüt takas var galiba.
    Cemasda da kademeli olarak ceza verilemezmiydi. Hepsini ayni anda verince korunnaya calışılan ky gerçekten korunmuş mu oldu ?

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .
    SPK nin kararının ne kadar yanlış ve yanlı olduğunu böylece görüyoruz. AYEN de sadece 2 kişiye ceza var CEMAS ise tüm ky cezalandırıldı

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. spk bist in zamanında karar almadığı bir çok vaka olmuştur ancak burada brut takas ve açığa satış yasağı olmasaydı, emin olun şuan ki rakamlar bile hayal olurdu.... ytd

3.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    spk bist in zamanında karar almadığı bir çok vaka olmuştur ancak burada brut takas ve açığa satış yasağı olmasaydı, emin olun şuan ki rakamlar bile hayal olurdu.... ytd
    Aynen katılıyorum. Brüt takas da mal boşaltmak daha zor. Brüt takas ky için daha iyi bir durumdur en azından yapılan işlemler daha net görürnür. O yüzden ya bu fiyatlarda yavaş yavaş satacaklar ki eğer operasyonun son fazındalarsa, yada iyi bir fon bulup, senaryoları neyse artık, aşağılarda toplayıp son bir atak yapıp kalanı boşaltacaklar. Ama yukarı hareket için haber yada hikaye lazım. Bakalım görecez.

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    spk bist in zamanında karar almadığı bir çok vaka olmuştur ancak burada brut takas ve açığa satış yasağı olmasaydı, emin olun şuan ki rakamlar bile hayal olurdu.... ytd
    sn bigdata bunu hangi veriye göre söylüyorsun brüt takas olamasa idi aşağıya mı gidecekti. peki 10 gün önçe düşüş oldu herkes operasyon bitti diyordu ama ne oldu 4,02 den 7,15 oldu hatırlatırım

5. bu 6 aylık yasak hangi k.y nın işine yaramış gldürmeyin,yasak olmasaydı inanın bu seviyeye düşmezdi
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

6. hafta sonu tel rıfata girebiliriz..
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    hafta sonu tel rıfata girebiliriz..
    tel Rıfati aldık zaten sırada sincar sonra munbic ve Fırat'ın dogusu var. varsın borsada kaybedeyim vatan millet sağolsun

8.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    tel Rıfati aldık zaten sırada sincar sonra munbic ve Fırat'ın dogusu var. varsın borsada kaybedeyim vatan millet sağolsun

ilk defa sana canı gönülden katılıyorum.Bir de nikname abd ile baslamasaydi daha iyiydi.

Sayfa 475/910 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •