Special Days Image
Sayfa 683/908 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 7262 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Bütün tahtakarda işlem tirt varsa yoksa Cemas. 1.30 dan vedalaştım kalanlara bol kazanç. Fazla risk almaya gerek yok. Eldeki bir kuş daldaki on kuştan iyidir. Dünya kadar günlük ü küçüğü büyüğü burada ne yapacağı belli olmaz. Kalan arkadaşlara sabır ve bol kazanç. YTD

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Adesedeki kişiler bundakiylen aynimi acep ?...ikiside ayni tarz hareketler yaptı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    yarın için hiç te güzel olmayacak havası var ama bunlar hep sağ gösterip sol yaparlar ama çok dikkat çekiyorlar bir kaç gün motoru soğutup başka yerde ava çıkacaklardır adamların birini tanısak bize de yol gösterse ama çok gizli çalışıyorlar ve belkide buralara gelip okuyorlar kim ne yazmış bakıyorlar benim üzüldüğüm bizim gibi ky nin parasını nasıl bu kadar rahat yerler av olmamak elde değil mutlaka bir şekilde av oluyorsun amma bu hissede amma başka o yüzden yataya bağlamış temelde bir işi olan üretim yapan yatırım yapan şirketleri bulup beklemek lazım amma bir yıl amma 3 yıl nerede öyle hisse var derseniz pek yok yada benim bildiğim yok....
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    yarın için hiç te güzel olmayacak havası var ama bunlar hep sağ gösterip sol yaparlar ama çok dikkat çekiyorlar bir kaç gün motoru soğutup başka yerde ava çıkacaklardır adamların birini tanısak bize de yol gösterse ama çok gizli çalışıyorlar ve belkide buralara gelip okuyorlar kim ne yazmış bakıyorlar benim üzüldüğüm bizim gibi ky nin parasını nasıl bu kadar rahat yerler av olmamak elde değil mutlaka bir şekilde av oluyorsun amma bu hissede amma başka o yüzden yataya bağlamış temelde bir işi olan üretim yapan yatırım yapan şirketleri bulup beklemek lazım amma bir yıl amma 3 yıl nerede öyle hisse var derseniz pek yok yada benim bildiğim yok....
    1 yıl bekletti yeni yeni harekete geçti ileri geri yapacaktır elbette ama cemaşta ve ozgyo da trend yukarıdır...trendi dikkate almak gerekir..

Tipik çete operasyonları bunlar. Vurur kırar, milleti içeriye çeker ve batık firmayı üstüne yıkar. Bu operasyonlarda adı geçen biri de varki siyasal mezunu. Adamın işi spekülatörlük. Daha önce ataç, latek gibi kağıtlarda da baş rol oynuyordu... O kağıtlar şimdi mezarlıkta...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Bugün al,sat modunda çalıştı Adese ile.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Tipik çete operasyonları bunlar. Vurur kırar, milleti içeriye çeker ve batık firmayı üstüne yıkar. Bu operasyonlarda adı geçen biri de varki siyasal mezunu. Adamın işi spekülatörlük. Daha önce ataç, latek gibi kağıtlarda da baş rol oynuyordu... O kağıtlar şimdi mezarlıkta...
    Spekülatörlük işini çoğu yapar,zaten borsanın bel kemiğini oluşturur,bunlar kağıdı yukarıya sürükler,akıllı olan dipten aldıysa oda kazanır,tepeden aldıysa kucağına boca eder,en tehlikelisi manipülasyon yapan,bunu karşılıklı yapar,piyasaya sahte haber pompalar,biri alırmış gibi yapar diğeri satar,çoğu zamanda yakalanırlar,peşi malum yasak getirmeler,ama akıllanmazlar,başka aracı kurbanlıklar bulur süreç böyle devam eder,yani bunlara cezada fayda etmez olan ky olur,SPK'da zarar edenede aldırış etmez,zamanında Vedat Akgiray vardı,ne demişti,banane sizin batağınızdan,banamı sordunuz oynarken,üstelik bu zat eski SPK başkanı,adı zaten hisse devirleriylen anıldı birara,adam eski borsacı,anlattıklarına göre ABD öğrenciliği sırasında 2000 doları 900.000 dolar yapan şahıs,ama bana hiç inandırıcı gelmedi,borsadan çıkarken 500 dolarlan çıkmış,neyse bu ülke böylelerinide gördü,işteondan 2010 sonrası borsayı yatırım amaçlı görmüyorum,vur,kaç modeli yapıyorum,riski az,kazancıda az,ama az,öz sağlam kazanç...ytd.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/b...cikti-16803191

refaba dostum iyi özetlemişsin. Patrondan muvafakat almadan da spek. yanaşamaz diye biliyorum. Ayrıca; son gelen mali tablodaki kar da bana abes geldi yaw (sanki dalavere karı gibi geldi bana, esas faaliyette böyle bir kar yok)
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 683/908 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •