Sayfa 872/909 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Cemaş Genel Kurul Tutanağı 5.madde;

Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş. , Işıklar İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. ve Işıklar Holding A.ş. tarafından verilen önerge okundu. Verilen önergede Yönetim Kurulu Başkanı ve Yardımcısına, Turgut Işık' a, Ela Işık' a 4.000 $ aylık net ücret, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyelerine Aylık 10.000 TL .................................................. ................ ödenmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

2021 yıl sonu finansal rapordan;

NOT 22 – GENEL YÖNETİM GİDERLERİ, PAZARLAMA GİDERLERİ, ARAŞTIRMA VE
    GELİŞTİRME GİDERLERİ

Genel Yönetim Giderleri tablosunda (sayfa 59)

Holding yönetim giderlerine katılım payı 7.990.056 TL

Bunlarda bu karakter bu zihniyet oldukça, güya ky yi koruyan (ama gerçekte tamamen bu tarz patronları koruyup kollayan) denetim kurumları oldukça Rıza ve Rıza ile aynı zihniyette patronlar daha çok vurgun yapar borsada ki şirketleri üzerinden kişisel servetlerine servet katarlar.....

...Yatırım tavsiyesi içermez....

2.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Cemaş Genel Kurul Tutanağı 5.madde;

Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş. , Işıklar İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. ve Işıklar Holding A.ş. tarafından verilen önerge okundu. Verilen önergede Yönetim Kurulu Başkanı ve Yardımcısına, Turgut Işık' a, Ela Işık' a 4.000 $ aylık net ücret, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyelerine Aylık 10.000 TL .................................................. ................ ödenmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

2021 yıl sonu finansal rapordan;

NOT 22 – GENEL YÖNETİM GİDERLERİ, PAZARLAMA GİDERLERİ, ARAŞTIRMA VE
    GELİŞTİRME GİDERLERİ

Genel Yönetim Giderleri tablosunda (sayfa 59)

Holding yönetim giderlerine katılım payı 7.990.056 TL

Bunlarda bu karakter bu zihniyet oldukça, güya ky yi koruyan (ama gerçekte tamamen bu tarz patronları koruyup kollayan) denetim kurumları oldukça Rıza ve Rıza ile aynı zihniyette patronlar daha çok vurgun yapar borsada ki şirketleri üzerinden kişisel servetlerine servet katarlar.....

...Yatırım tavsiyesi içermez....
    Maas dolar bide. Uyelere tl si. Ogluna kizina dolar birde 4000. Cep harcliginida firmanin uzerine yiktin Riza. Ulan Rizaaaaa

3. Rızacığım o malları 'gerekli' yerlere plase etmiştir. Bilançodan çok umutluyum. YTD

4. 2023 temettü başlangıç yılı olursa güzel olur...

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    2023 temettü başlangıç yılı olursa güzel olur...
    Temettü vermeye başlaması için öncelikle ESAS FAALİYET karının çeyrekten çeyrege artış yapması gerekir bence...

YTD..

6.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Temettü vermeye başlaması için öncelikle ESAS FAALİYET karının çeyrekten çeyrege artış yapması gerekir bence...

YTD..
    6 aylık bilanço ile birlikte bu yönde net iyileşme göreceğimizi düşünüyorum. YTD

7. An itibari ile QNB (yani patron) yaklaşık 12 milyon lot daha sattı. Muhtemelen Genel kurul öncesinde diğer şirketleri (Işıklar inşaat malzemeleri, İeyho, BND elektrik) üzerinden aldığı malların kalan kısmını da sattı.

Rıza resmen şov yapıyor, spk ortaklığı ile Millet nasıl soyulur dersi vermeye devam ediyor.

...Yatırım tavsiyesi içermez...

8.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    An itibari ile QNB (yani patron) yaklaşık 12 milyon lot daha sattı. Muhtemelen Genel kurul öncesinde diğer şirketleri (Işıklar inşaat malzemeleri, İeyho, BND elektrik) üzerinden aldığı malların kalan kısmını da sattı.

Rıza resmen şov yapıyor, spk ortaklığı ile Millet nasıl soyulur dersi vermeye devam ediyor.

...Yatırım tavsiyesi içermez...

Bu büyüklükteki malı küçük yatırımcı bir seans içinde alır mı sizce , hele hele kağıda herkesin şüpheli olarak baktığı bir dönemde olması mümkün değil. Normalde mal satacak adam dirençleri kırdı gösterip haber bombardımanı ve yüksek hacimle malı krem yayar gibi eline verir milletin. Bu işte başka bir iş var .

Sayfa 872/909 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •