Sayfa 619/909 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. ................................................ce mas...............................
    Bu yıl en yüksek 6,85, en düşük 0,72 fiyatlarından kapanışlar yaptı. Bugünkü kapanışı 0,73. En düşük fiyatın bir tık üzerinde bir kapanış.2018 yılı 1,2 ve 3. çeyrekte maalesef bilançolarında zararlar açıkladı.yaklaşık 4,12 ve 49 milyon'luk zararlar.....elindeki nakit ve benzerleri, uzun vadeli borçlarından yüksek maalesef. F/k oranı ise; zararda olduğu için maalesef eksi değerlerde. Dolayısıyle, 2018 4. çeyrek bilanço rakamını önemsiyorum. 3. çeyrekten düşük bile gelirse inşaallah bir daha yorumlamaya çalışırım......bunlar benim cemaşımız ile ilgili aktarabildiklerim......inşaallah yardımcı olur.......saygılarımı sunuyorum.......

[ı]-------------yazdıklarım asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir-----------[/ı]

2. CEMAS - Cemas Döküm

bir atış da ben yapayım trabzonspor ligi şampiyon tamamlarken şikeci takım fb ligden düşecek cemaş da satışa çıkacak hisse 7.65 tl olacak

yazdıklarım atmasyon olup itibari tl değeri yoktur

dolayısıyla yatırım değeri de yoktur..

hayırlı cumalar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Cemasta 2011 den bu yana bakilirsa 12 leri de gordu(O ZAMAN SERMAYE 75 DI) SONRA 55 65 falan dibi...ancak bedelliyle 162 milyon cebe atti..yani reza bu h......isini iyi yapiyor...bu yil 7 leri gordu....sonuc bu kagit bilanco temettu kagidi degil...tamamen spemulatif...onun icin bilanco kar falan yazanlar sadece komik oluyor...kar beklenti bilanco vs icin ayni sektordeki demisas var...cemasa 10 basar...ama yurumuyor iste

4. Hatice değil netice önemli hisse zirveye gitti mi gitti zirceden düştü mü düştü zirveye giderken neye göre gitti bilanço,ortaklık,arsa,yeni iş ilişkisi,bedelsiz,v,s beklentisiyle mi gitti hayır ismin çıkacağına canın çıksın derler ya bu hisse adı çıkmış dibin dibi vardır derler bakalım şimdi bu hisse neden 1 TL olsun bunun cevabını bulan para kazanır

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir hayal ürünüdür

5. bugün tavan olmadı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    4 ocak hareketlerimi bu acaba !!!,sanırım bildiğim kadarı ile 4 ocak bürütten çıkıyor...0.70 altına hiç düşürmediler devamlı düşürürlerken,sanırım 1 üstüne atacaklar,NIBASI tekrar devre dışı bırakıp buna yönelecekler yasak kalktıktan sonra...resmen oyuncakçı dükkanına çevirdi Rıza,Uğur ikilisi hisselerini,SPK'da bu olayın akışına göre ayak uyduruyor !!!...ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    4 ocak hareketlerimi bu acaba !!!,sanırım bildiğim kadarı ile 4 ocak bürütten çıkıyor...0.70 altına hiç düşürmediler devamlı düşürürlerken,sanırım 1 üstüne atacaklar,NIBASI tekrar devre dışı bırakıp buna yönelecekler yasak kalktıktan sonra...resmen oyuncakçı dükkanına çevirdi Rıza,Uğur ikilisi hisselerini,SPK'da bu olayın akışına göre ayak uyduruyor !!!...ytd.
    olabilir katılıyorum sana

8. Grafik güzelleşti , bugün yarın 1 üstü kapanış yaparsa güzel olur, aylık grafikte fincan kulp yapıyorlar gibi teknik görüntü ancak kağıtta kumarhane gibi heran herşey olabilir .

Sayfa 619/909 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •