Sayfa 783/908 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Çok enteresan bir topik. Hisse tavan yapmis yazi yazan yok yaw ))
    Buranın sessizliğinin aksine twiterda cümbüş var. Maşallah herkes bilmiş cemasin çıkacağını. Bilmeyen kalmamış. Müthiş.

Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Buranın sessizliğinin aksine twiterda cümbüş var. Maşallah herkes bilmiş cemasin çıkacağını. Bilmeyen kalmamış. Müthiş.
    investe bir de bak. hisseye destek atalım diyenleri mi ararsın. biz güçlü olursak düşüremez diyenleri mi ararsın. Sanıyorlar elindekiler ile hisseyi yukarı taşıyacaklar. Komedi.

3. cemaşın tek olumsuz yanı, herkesin konuşuyor olması, böyle hisseleri hiç sevmiyorum, belki bugünkü düşüşle ilgi biraz dağılmıştır, biraz daha bekleyeceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    cemaşın tek olumsuz yanı, herkesin konuşuyor olması, böyle hisseleri hiç sevmiyorum, belki bugünkü düşüşle ilgi biraz dağılmıştır, biraz daha bekleyeceğim.
    Bende anlamıyorum. Aylardır süründürüyor, hatta yıl oldu. Ama ilgi nasıl oluyor da bu kadar artıyor? Dünkü tavanın ardından, bu gün 6-7 kademe geri çekilmesiyle beraber akın akın alıcı alıcı buldu. Böyle hisselerin hedefi maalesef çok yüksek olmuyor. Çok erken alıcı bulduğu için balonu çabuk sönüyor. Şimdiden 5 li rakamların dedikodusu başlamış. Korkarım 2.50 ler de operasyon biter. Umarım yanılırım.

5. Kanal oluşumu devam ediyor. KAnalı aşarsa yükseliş hızlanabilir. YTD

Cemaş Hisse

6. Ben şöyle gördüm YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    twiterda ve diğer köylerde yerli oto muhabbetleri de var fakat bu cemaş daha önce Kırşehir pancar fab ihalesine de gireceğini söylemiş sonra vazgeçmiş, çok enteresan bir şirket, 2018 de yerli otoda olacağız açıklamasıyla 6 lı fiyatlara gitmiş sonra 0.70 lere düşmüş, bu cemaş a akıl sır ermez, sağı solu belli olmaz, şurası bir gerçek ki bu grup borsanın bedelli sermaye artırımlarıyla yatırımcısını üzen bir grup, en son nibaş ta patron operasyon yapıyor, 0.60 dan 39.80 TL ye çıkardı ve nibaş ın pirimlenmesiyle beraber ieyho ve cemaş ta buradan kâr yazıyor, esas faaliyet kârı yok, borsa genelinde diğer yan hisselere bakınca ieyho ve cemaş oldukça pirimsiz, sadece nibaş göklere çıkmış, yan hisselerde baalon sönerken cemaş ve ieyho da durum nasıl olur bilmek zor, kısacası bu gruba akıl sır ermez, tıpki son dönemde borsada uçuk fiyatlara giden yan hisseler gibi, 1 ay boyunca tavan tavan giden hisseler var, ne diyelim son dönemde borsada ışıklar grubu gibi oldu, akıl mantık artık işlemiyor, herkese bol kazançlar.
    YTD

8. Bunun ekurisi tavana yürüdü , bu nezaman yürüyecek acaba ? Bay sürücü ağzımıza bal sürüp durma . Bas git artık.

Sayfa 783/908 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •