Sayfa 672/910 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7277 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
     Alıntı Originally Posted by ALBATROS07 Yazıyı Oku
    tusunami sonrası ortalık sakinleşirken çalkalama yapmaya devam ediyorlar.doğru fiyattan alıp satana iyi para kazandırmaya devam ediyor.
    Bürüt takasta işlemiyor o,devamlı müzayedede olur,çünkü aldıklarını okutamıyorsun ve önünü göremiyorsun,mesela en son örneği sönmez,7 üstüne atınca bürütten sonra 4.30'da soluk aldı,onunda bürütü 20 eylülde bitiyor,ayrıca manüple olayıda var onda,onlara işlem yasağı gldi,bunda ise büyük oyuncu Rıza ve Uğur ikilisi,şirketleri bir moka yaramıyor,devaml borsa üzerinden vurgun vuruyorlar,aynen,çaycı,çoban Galip gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    O kadar hızlı indiki dediğin gibi 1.3 da devre kesici gelse satış vermiştim ekrana bir baktım 1.22 acaba benmi yanlış görüyorum demeden 1.17 oldu telefona giriyorsun satış emri vereceksin teknik sorun diyor elim ayağım dolaşıyor işbankasıda beni deli etti sanki bilerekten sürekli hata veriyor
    Düşüşü izledim. Ben almaya davrandım ama iş bankası teknik hata verdi. İyi de oldu. Yoksa üzülecektim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Arkadaşlar uyuyorsunuz .Adese ve cemas a tek fiyat cezası geldi .Brut takas yetmedi ,üstüne tek fiyat cezası geldi .

Adese ve cemas pazartesiden itibaren 09:55 ,12:55 ,13:55,17:55,18:05 te anlık işlemler olacak .

Tıpkı 1 yil onceki beyaz gibi.Ama guzel olan bu sadece 15 gun sürecek. 15 gun sonra normal yasaksiz islemlere baslayacak cemas ve adese .

4. görünüşe göre pek iyi olmadı....

5. Qnb finansbank aldı başını gitti bu niye gitmesin ama tek fiyat uygulaması nasıl etkiler

6. arkadaşlar borsaya bir süre girmemenizi tavsiye ederim Amerikadan olası bir yaptırım açıklaması gelirse dolar 7 lere kadar gelir borsa çöker risk almaya değmez dolarda beklemek en güvenlisi

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
     Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    arkadaşlar borsaya bir süre girmemenizi tavsiye ederim Amerikadan olası bir yaptırım açıklaması gelirse dolar 7 lere kadar gelir borsa çöker risk almaya değmez dolarda beklemek en güvenlisi
    Yani insanlara dolar alin diyorsun ya tersi olur dolar ellerinde kalirsa gunahin buyuk olur birde dolari 7 lere çıkacak diye rakam veriyorsun bu olmaz manipülasyon yapiyorsun

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Ölmüş eşek kurttan korkmazmış" USD yükselirse Türkiye'nin ihracatı artar. ABD'nin de ithalatı artar. Yani ülke duş ticareti anlamında olumlu olur. Bir de son 1 sene de herşey en az %15 artmışken ki %50 ye varan artışlar var! BİST şirketleri Ceviz yaprağıyla kurulmuyor! Şirket kuruluş ve stoklarının fiyatları da arttı. Buna gelince Döktaş ile kıyaslanırsa ucuz ama sektörünün ortalamalarında şuan. IEYHO'de ciddi bir hareket beklenebilir teknik olarak. (Yatırım Tavsiyesi Değildir)

Sayfa 672/910 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •